Definicja Czcionka rastrowa lub bitmapowa co oznacza. Czym jest rastrowe są projektowane w.

Czy przydatne?

Definicja Czcionka rastrowa lub bitmapowa

Co to jest CZCIONKA RASTROWA LUB BITMAPOWA czcionka przechowywana w formie mapy bitowej. Czcionki rastrowe są projektowane w ustalonym rozmiarze i z ustaloną rozdzielczością, i są poświęcone dla konkretnej drukarki. Nie można ich skalować i obracać. Jeśli drukarka nie obsługuje czcionek rastrowych, to nie drukuje czcionek tego typu. Pięć w najwyższym stopniu znanych czcionek rastrowych to: Courier, Arial CE, MS Serif, Small i Znak. Por. czcionka wektorowa
Definicja CPUV:
Co to jest z angielskiego: Cost Per Unique Visitor) – współczynnik określający wydatek przekierowania jednego unikalnego użytkownika na reklamowaną stronę. Miernik ten używany jest w marketingu internetowym czcionka rastrowa lub bitmapowa co znaczy.
Definicja CDDI:
Co to jest Copper Distributed Data Interface) – odmiana technologii FDDI, której istotą jest wykorzystywanie takich samych protokołów jak w okablowaniu optycznym, lecz w miedzianej infrastrukturze kablowej czcionka rastrowa lub bitmapowa krzyżówka.
Definicja Ciepłowód Lub Heat-Pipe:
Co to jest heat-pipe) – rurka pozbawiona powietrza i wypełniona niewielką ilością płynu. Płyn przy nieznacznym podgrzaniu absorbuje ciepło, zamienia się w parę i unosi do drugiego końca rurki, dzięki czemu czcionka rastrowa lub bitmapowa co to jest.
Definicja C-Ret:
Co to jest przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. Jest ona następcą technologii REt. W starszych modelach kolorowych piksela i czcionka rastrowa lub bitmapowa słownik.
Definicja COLOSSUS-I:
Co to jest elektroniczny komputer do celów obliczeniowych, skonstruowany pod kierunkiem M. Newmana i A. M. Turinga w Ogromnej Brytanii w 1943. Fakt jego istnienia (i dziewięciu następnych modeli) ujawniono czcionka rastrowa lub bitmapowa czym jest.

Czym jest Czcionka rastrowa lub znaczenie w Słownik Internet C .