Definicja Snippet co oznacza. Czym jest fragment strony w wynikach wyszukiwania mechanizmu.

Czy przydatne?

Definicja Snippet

Co to jest SNIPPET (z angielskiego: – strzęp) – snippet to jest cytowany fragment strony w wynikach wyszukiwania mechanizmu wyszukiwawczego Google, który zastępuje tradycyjny stworzony poprzez webmastera opis strony znajdujący się w znaczniku META Description. Termin pochodzi od taga który ma za zadanie zakazywanie robotowi indeksującemu wyszukiwarki Google na cytowanie strony i nakazywanie korzystania ze znacznika META Decription
Definicja Shovelware:
Co to jest shovel – szufla, łopata) – niepochlebne ustalenie zawartości płyt CD albo DVD rozpowszechnianych poprzez nie wszystkich wydawców wspólnie z czasopismem komputerowy (tak zwany cover CD), którzy snippet co znaczy.
Definicja SSL:
Co to jest Secure Socket Layer) – protokół zapewniający bezpieczne przesyłanie danych między serwerem internetowym a na przykład komputerem lokalnym (klientem). Przesyłane dane są szyfrowane. Połączenie snippet krzyżówka.
Definicja Śledź:
Co to jest blaszka na której zamontowane są nie wszystkie porty (obejrzyj sobie komputer z tyłu snippet co to jest.
Definicja SPARC:
Co to jest Scalable Processor ARChitecture) – rodzaj 32- i 64-bitowej architektury procesora, stworzonej poprzez Sun Microsystem, opartej na zredukowanym zestawie dyrektyw (z angielskiego: Reduced Instruction snippet słownik.
Definicja Szczur:
Co to jest potoczne ustalenie na mysz komputerową snippet czym jest.

Czym jest Snippet znaczenie w Słownik Internet S .