Definicja Malware co oznacza. Czym jest oprogramowanie, które ma za zadanie uprzykrzać pracę na.

Czy przydatne?

Definicja Malware

Co to jest MALWARE (z angielskiego: MALicious softWARE) – złośliwe oprogramowanie, które ma za zadanie uprzykrzać pracę na komputerze, może mieć działanie przestępcze (zdobywanie poufnych danych) albo w jakikolwiek sposób szkodzić użytkownikowi.
Do malware zaliczamy
- wirusy komputerowe
- konie trojańskie
- spyware
- backdoory
- exploity
- rootkity
- dialery etc
Definicja Monitor:
Co to jest elektroniczne, zaopatrzone w kineskop albo wyświetlacz innego typu (na przykład ciekłokrystaliczny), wykorzystywane do przedstawiania obrazów z kamery telewizyjnej, magnetowidu albo generowanych malware co znaczy.
Definicja MORE:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do wyświetlania danych po jednej długości ekranu.Składnia polecenia wygląda tak malware krzyżówka.
Definicja Myślnik:
Co to jest myślnik jest nieco dłuższy niż symbol łączenia i podziału „–”. W edytorze Word uzyskujemy go poprzez naciśnięcie klawiszy CTRL i minus na klawiaturze numerycznej malware co to jest.
Definicja Manipulator Drążkowy:
Co to jest bardzo stare potoczne ustalenie dżojstika. Ustalenie miało być polskim przykładem angielskiego ustalenia joystick. Ustalenie nie przyjęło się w Polsce i zostało wyparte poprzez ustalenie „dżojstik” malware słownik.
Definicja Manipulator Stołokulotoczny:
Co to jest potoczne ustalenie myszki komputerowej powstałe na samym początku jej wejścia na polski rynek. Ustalenie miało być polskim przykładem angielskiego ustalenia mouse (mysz). Ustalenie nie przyjęło się w malware czym jest.

Czym jest Malware znaczenie w Słownik Internet M .