Definicja Hub co oznacza. Czym jest przykład DirectConnect, gdzie pojedynczy użytkownik by mieć.

Czy przydatne?

Definicja Hub

Co to jest HUB serwer centralny w danej sieci peer2peer. Biorąc za przykład DirectConnect, gdzie pojedynczy użytkownik by mieć sposobność ściągnięcia żadnych danych, musi się połączyć z istniejącym hub’em, na którym są wiadomości o innych obecnie podłączonych użytkownikach a również wiadomości udostępnionych plikach każdego użytkownika. W tym przypadku Hub zarządza przepływem informacji a również samym dostępem swoich użytkowników
Definicja Hyper-Threading Lub Wielowątkowość HT:
Co to jest użytkowana w nowszych mikroprocesorach spółki Intel, która pozwala zachowywać się jednemu mikroprocesorowi, jakby był dwoma procesorami – jednym obsługującym mechanizm operacyjny i drugim hub co znaczy.
Definicja Host:
Co to jest 1. – komputer w sieci posiadający własny adres IP, nazwę i należący do domeny. 2. – komputer podłączony bezpośrednio do Internetu, pozwalający świadczyć usługi internetowe klientom hub krzyżówka.
Definicja Hot Fix:
Co to jest mechanizmu operacyjnego odnosząca się do jednego specyficznego problemu. Właśnie Hot Fix jest środkiem budulcowym przyszłych Service Packów. Regularnie są jego małą częścią składową. Zanim stworzenie hub co to jest.
Definicja Half-Duplex Lub Half-Dupleks, HDX, Pół-Dupleks:
Co to jest urządzania, które działa naprzemiennie w obie strony na przykład w trakcie pracy modemu transmisja naprzemienna, gdzie nadanie informacji zwrotnej wymaga wymiany rolami nadajnika i odbiornika. W hub słownik.
Definicja Host Odległy:
Co to jest z angielskiego: Remote host) – nazwa ustala odległy komputer z którym ustaliliśmy połączenie. Por. host lokalny hub czym jest.

Czym jest Hub znaczenie w Słownik Internet H .