Definicja Pantone co oznacza. Czym jest najpowszechniej stosowany wzornik kolorów. Słownik Pantone.

Czy przydatne?

Definicja Pantone

Co to jest PANTONE najpowszechniej stosowany wzornik kolorów
Definicja Punkt Typograficzny:
Co to jest użytkowana do wyrażania wielkości znaków typograficznych i graficznych. W DTP stosuje się dwa standardy punktu typograficznego: anglosaski (l pkt. to około 0,353 mm) albo metryczny (l pkt. to około 0 pantone co znaczy.
Definicja p2m Lub Peer 2 Mail, Peer To Mail:
Co to jest z angielskiego: Peer 2 Mail) – sposób zamiany plików przy użyciu poczty elektronicznej i nazwa programu przeznaczonego do tego celu pantone krzyżówka.
Definicja PhotoSmart:
Co to jest przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. Druk fotografii wymaga najlepszej technologii, dlatego stworzono technologię pantone co to jest.
Definicja p4p Lub Proactive Network Provider Participation For p2p:
Co to jest P2P protokół, używany do transferów plików w sieci, przygotowany poprzez firmę Verizon. P4P inteligentnie selekcjonuje użytkowników, uwzględniając aktualne obciążenia sieciowe, by zwiększyć wydajność pantone słownik.
Definicja PSN:
Co to jest Processor Serial Number) – rodzaj unikalnego niezmiennego numeru, nadawanego poprzez Intel procesorom Pentium 3. Numer ten może być odczytywany poprzez przystosowane do tego oprogramowanie. Dzięki pantone czym jest.

Czym jest Pantone znaczenie w Słownik Internet P .