Definicja Finger co oznacza. Czym jest innych serwerach internetowych.Usługa ta pozwala stwierdzić.

Czy przydatne?

Definicja Finger

Co to jest FINGER oprogramowanie narzędziowe pozwalające wyszukać osoby na innych serwerach internetowych.Usługa ta pozwala stwierdzić, kto w danej chwili jest zalogowany na danym serwerze albo zebrać wiadomości o użytkowniku danego serwera. Przykładowo: finger @poland.com podaje listę, zalogowanych na serwerze o tym adresie użytkowników. Z kolei finger ssi@poland.com, podaje wiadomości o użytkowniku ssi na serwerze poland.com
Definicja Flash:
Co to jest nazwa programu (plug-in) Macromedia Flash, służącego do odtwarzania dynamicznych prezentacji na stronach WWW. 2. – to reprogramowalna pamięć stała, stosowana zazwyczaj do przechowywania wewnętrznego finger co znaczy.
Definicja FTP:
Co to jest File Transfer Protocol – protokół transmisji danych) – usługi FTP pozwalają na przesyłanie plików między odległymi komputerami, czyli na przykład kopiowanie na własny komputer udostępnionych na finger krzyżówka.
Definicja Fizyczny Obraz Zawartości Płyty:
Co to jest Physical Image) – takie miano nosi tryb zapisu płyt CD, przed rozpoczęciem którego program zakłada na twardym dysku plik (tak zwany obraz), gdzie umieszcza te dane, które potem (precyzyjnie w tej finger co to jest.
Definicja Filtr 950 Lub Google 950 Penalty:
Co to jest wyszukiwarce internetowej Google, która bazuje na tym że witryny, które były na czele w wyszukiwarkach na dość konkurencyjne frazy zostały zepchnięte na ok. 950 miejsce. Filtr dotyczy ustalonych fraz finger słownik.
Definicja Flat Fee:
Co to jest to jest zapłata z góry za reklamę, która będzie wyświetlana poprzez ustaloną liczba czasu, na danej witrynie internetowej finger czym jest.

Czym jest Finger znaczenie w Słownik Internet F .