Definicja CrossFire co oznacza. Czym jest graficznych. Rozdziela obliczanie grafiki 3D na dwie.

Czy przydatne?

Definicja Crossfire

Co to jest CROSSFIRE mechanizm stworzony poprzez firmę ATI do łączenia kart graficznych. Rozdziela obliczanie grafiki 3D na dwie karty, co podwójnie powiększa wydajność jej prztwarzania. Układ tworzy karta (master), działająca w tej technologii i karta wspomagająca
Definicja Czcionka PostScript:
Co to jest definiowana odpowiednio z zasadami języka opisu strony PostScript, poświęcone do drukowania na drukarkach zgodnych z językiem PostScript. Po wysłaniu dokumentu wyświetlanego przy zastosowaniu crossfire co znaczy.
Definicja CD-I:
Co to jest Compact Disc Interactive) – na dyskach CD-i zapisywane są wszelkiego rodzaju wiadomości, programy (niezgodne ze standardem PC), filmy, obrazy, muzyka. Do ich odtwarzania potrzebny jest napęd CD-i. Ze crossfire krzyżówka.
Definicja CD-Check:
Co to jest to jest zabezpieczenie występujące w gierkach, a zapobiegające przed nielegalnym kopiowaniem przez sprawdzanie czy oryginalny CD-ROM z grą albo programem jest włożony do napędu crossfire co to jest.
Definicja CD-Extra Lub Enhanced CD, CD-Plus, CD-XA, Mode 2:
Co to jest Compact Disc Extended Architecture) – format zapisu użytkowany na płytach zawierających zarówno dane komputerowe i dane audio. Na krążku zapisuje się na początku ścieżkę audio, później ścieżkę danych crossfire słownik.
Definicja Centrino:
Co to jest poprzez Intel platforma sprzętowa przygotowana na potrzeby komputerów przenośnych. W skład platformy wchodzi procesor, chipset i układy, które zapewniają bezprzewodową komunikację z wieloma sieciami crossfire czym jest.

Czym jest CrossFire znaczenie w Słownik Internet C .