Definicja Cool co oznacza. Czym jest Na przykład „ten tekst jest cool” oznacza, iż tekst się podoba.

Czy przydatne?

Definicja Cool

Co to jest COOL znaczy ogólny i wysoki (acz nie najwyższy) słowo uznania. Na przykład „ten tekst jest cool” oznacza, iż tekst się podoba komuś, kto wyraził taką opinię. A jeżeli bardzo się podoba – zobacz rulez
Definicja Czcionka TrueType:
Co to jest może być skalowana i niekiedy jest generowana jako czcionka bitmapowa, zależnie od możliwości drukarki. Czcionki TrueType są niezależne od urządzenia i przechowywane w formie zbioru konturów znaków cool co znaczy.
Definicja Courier:
Co to jest czcionka przypominająca wyglądem pismo maszyny do pisania. Jej znaki są proporcjonalne (tzn. każda litera jest tej samej wysokości i szerokości cool krzyżówka.
Definicja Crawler Lag:
Co to jest czas między którym strona została odwiedzona poprzez praca indeksującego a czasem, kiedy strona ta znajdzie się już w indeksie wyszukiwarki internetowej cool co to jest.
Definicja CAI, CAL, CBL Lub CAE:
Co to jest Computer Assisted Instruction, Computer Assisted Learning, Computer-Based Learning, Computer Aided Education) – szkolenie wspomagane komputerowo. Rodzaj edukacyjnego programu komputerowego którego cool słownik.
Definicja Charityware Lub Careware:
Co to jest oprogramowania typu shareware, za którego nieograniczone działanie wymagane jest uiszczenie koszty na rzecz wskazanej instytucji dobroczynnej. Na licencji charityware jest rozpowszechniany edytor Vim cool czym jest.

Czym jest Cool znaczenie w Słownik Internet C .