Definicja Client lub Klient co oznacza. Czym jest pobierania danych z serwera (innego programu.

Czy przydatne?

Definicja Klient Lub Client

Co to jest CLIENT LUB KLIENT program komputerowy – klient, stosowany do kontaktu i pobierania danych z serwera (innego programu komputerowego) pracującego na innym komputerze. Przeglądarka internetowa jest specyficznym odpowiednikiem klienta
Definicja CHKDSK:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do sprawdzania stanu dysku. Składnia polecenia wygląda tak client lub klient co znaczy.
Definicja COPY:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do kopiowania plików. Składnia polecenia wygląda tak client lub klient krzyżówka.
Definicja CPA Lub Cost Per Action, Koszt Za Akcję:
Co to jest Cost Per Action – wydatek za akcję) – schemat reklamy internetowej, opierający na tym, iż reklamodawca płaci nie za wyświetlenie reklamy, lecz wyłącznie za każdą akcję dokonaną poprzez internautę client lub klient co to jest.
Definicja CMYK:
Co to jest fundamentalnych kolorów w subtraktywnym modelu barw. Wskutek ich mieszania można dostać teoretycznie każdą inną barwę. Schemat CMYK wykorzystuje absorpcję światła poprzez farbę naniesioną na papier client lub klient słownik.
Definicja Celeron:
Co to jest Intel Celeron - nazwa nieco zubożonej wersji procesora Pentium, opartego na architekturze P6. Stworzona została z myślą o komputerach przydzielonych do gier i do prostych prac biurowych dla client lub klient czym jest.

Czym jest Client lub Klient znaczenie w Słownik Internet C .