Definicja CIR co oznacza. Czym jest przydziału pasma komunikacyjnego użytkowany w sieciach.

Czy przydatne?

Definicja Cir

Co to jest CIR (z angielskiego: Committed Information Rate) – parametr przydziału pasma komunikacyjnego użytkowany w sieciach pakietowych Frame Relay do ustalenia wymaganego zajęcia kanału transmisyjnego albo wirtualnego. Stanowi w istocie gwarantowaną min. przepływność łącza
Definicja CAPTCHA:
Co to jest Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart) – rodzaj zabezpieczenia stosowanego na wielu stronach internetowych w formie obrazka z napisem, który należy odczytać i cir co znaczy.
Definicja Czcionka:
Co to jest komputerze. Czcionka opisuje określony krój i inne właściwości, takie jak wielkość, odstępy i szerokość. Zobacz: czcionka ploterowa, czcionka wektorowa, czcionka ekranowa, czcionka PostScript cir krzyżówka.
Definicja COTS:
Co to jest Commercial Off-The-Shelf – prosto z półki) – ustalenie dla wersji programu komercyjnej, seryjnie produkowanej albo gotowej do sprzedaży. Taki program sprzedawany jest klientowi bez żadnego cir co to jest.
Definicja Censorware Lub Kontroler Treści:
Co to jest który ma zadanie blokować dostęp do ustalonych treści dostępnych w Internecie. Kontroler treści decyduje jakie strony WWW będą dostępne w danym komputerze albo całej sieci lokalnej. Najczęstszym cir słownik.
Definicja CAI, CAL, CBL Lub CAE:
Co to jest Computer Assisted Instruction, Computer Assisted Learning, Computer-Based Learning, Computer Aided Education) – szkolenie wspomagane komputerowo. Rodzaj edukacyjnego programu komputerowego którego cir czym jest.

Czym jest CIR znaczenie w Słownik Internet C .