Definicja Ciepłowód lub heat-pipe co oznacza. Czym jest wypełniona niewielką ilością płynu. Płyn.

Czy przydatne?

Definicja Ciepłowód lub heat-pipe

Co to jest CIEPŁOWÓD LUB HEAT-PIPE (z angielskiego: heat-pipe) – rurka pozbawiona powietrza i wypełniona niewielką ilością płynu. Płyn przy nieznacznym podgrzaniu absorbuje ciepło, zamienia się w parę i unosi do drugiego końca rurki, dzięki czemu idealnie odprowadza ciepło. Ciepłowody użytkowane są przy systemach chłodzenia procesorów
Definicja CAV Lub Constant Angular Velocity:
Co to jest Constant Angular Velocity – stała szybkość kątowa) – stała szybkość liniowa) – technologia użytkowana w napędach CD-ROM. By napęd CD-ROM mógł transmitować dane ze stałą szybkością, płyta musi obracać ciepłowód lub heat-pipe co znaczy.
Definicja Chat Lub Czat, Chat Room:
Co to jest rzeczywistym (w odróżnieniu na przykład do poczty elektronicznej, gdzie odpowiedź na list otrzymuje się po kilku minutach a czasem nawet kilku dniach) z innymi użytkownikami przebywającymi w ciepłowód lub heat-pipe krzyżówka.
Definicja Czas Spędzony Na Stronie:
Co to jest statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) to jest średni całkowity czas, jaki użytkownik spędził na stronie w wybranym przedziale czasu. W przeciwieństwie od średniego czasu ciepłowód lub heat-pipe co to jest.
Definicja CMOS:
Co to jest Complementary Metal Oxide Semiconductor) – specjalna technologia półprzewodnikowa, która wymaga bardzo małego zasilania. Termin ten spopularyzował się w nieco innym znaczeniu – jako mały region ciepłowód lub heat-pipe słownik.
Definicja Crawler Lag:
Co to jest czas między którym strona została odwiedzona poprzez praca indeksującego a czasem, kiedy strona ta znajdzie się już w indeksie wyszukiwarki internetowej ciepłowód lub heat-pipe czym jest.

Czym jest Ciepłowód lub heat-pipe znaczenie w Słownik Internet C .