Definicja CHKNTFS co oznacza. Czym jest modyfikuje stan sprawdzania dysku w trakcie rozruchu.

Czy przydatne?

Definicja Chkntfs

Co to jest CHKNTFS polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które wyświetla albo modyfikuje stan sprawdzania dysku w trakcie rozruchu. Składnia polecenia wygląda tak
Definicja California Computers:
Co to jest California Computers Historia: Specjalizująca się w dystrybucji sprzętu komputerowego, spółka California Computer jest jedną z 500 największych spółek działających w Polsce (Źródło: California chkntfs co znaczy.
Definicja Combo:
Co to jest combos, kombo – definicja to zazwyczaj dotyczy gier karate i innych bijatyk. Przez combo kojarzymy zdefiniowaną poprzez artystów gry sekwencję ciosów (lub jakiś cios szczególny) uruchamiany przez chkntfs krzyżówka.
Definicja CIR:
Co to jest Committed Information Rate) – parametr przydziału pasma komunikacyjnego użytkowany w sieciach pakietowych Frame Relay do ustalenia wymaganego zajęcia kanału transmisyjnego albo wirtualnego. Stanowi w chkntfs co to jest.
Definicja Cartridge Lub Kartridż:
Co to jest zbiornik, pojemnik z tuszem (z angielskiego: ink cartridge) albo tonerem (z angielskiego: toner cartridge) poświęcony do drukarek chkntfs słownik.
Definicja Czcionka Rastrowa Lub Bitmapowa:
Co to jest przechowywana w formie mapy bitowej. Czcionki rastrowe są projektowane w ustalonym rozmiarze i z ustaloną rozdzielczością, i są poświęcone dla konkretnej drukarki. Nie można ich skalować i obracać chkntfs czym jest.

Czym jest CHKNTFS znaczenie w Słownik Internet C .