Definicja CHKDSK co oznacza. Czym jest sprawdzania stanu dysku. Składnia polecenia wygląda tak.

Czy przydatne?

Definicja Chkdsk

Co to jest CHKDSK polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do sprawdzania stanu dysku. Składnia polecenia wygląda tak
Definicja Client Lub Klient:
Co to jest – klient, stosowany do kontaktu i pobierania danych z serwera (innego programu komputerowego) pracującego na innym komputerze. Przeglądarka internetowa jest specyficznym odpowiednikiem klienta chkdsk co znaczy.
Definicja CoolType:
Co to jest poprawiająca czytelność czcionki na monitorach LCD, wprowadzona poprzez firmę Adobe Systems, oferowana w programach: Acrobat eBook Reader i Acrobat Reader 4.05. Podobną technologią jest ClearType chkdsk krzyżówka.
Definicja Cracking:
Co to jest komputerowego podziemia, polegająca na łamaniu zabezpieczeń występujących w programach. Cracker, śledząc kod programu pragnie poznać strukturę zabezpieczenia, cracki, seriale i keygeny są niejako chkdsk co to jest.
Definicja CIR:
Co to jest Committed Information Rate) – parametr przydziału pasma komunikacyjnego użytkowany w sieciach pakietowych Frame Relay do ustalenia wymaganego zajęcia kanału transmisyjnego albo wirtualnego. Stanowi w chkdsk słownik.
Definicja Courier:
Co to jest czcionka przypominająca wyglądem pismo maszyny do pisania. Jej znaki są proporcjonalne (tzn. każda litera jest tej samej wysokości i szerokości chkdsk czym jest.

Czym jest CHKDSK znaczenie w Słownik Internet C .