Definicja Charityware lub careware co oznacza. Czym jest nieograniczone działanie wymagane jest.

Czy przydatne?

Definicja Careware Lub Charityware

Co to jest CHARITYWARE LUB CAREWARE rodzaj oprogramowania typu shareware, za którego nieograniczone działanie wymagane jest uiszczenie koszty na rzecz wskazanej instytucji dobroczynnej.
Na licencji charityware jest rozpowszechniany edytor Vim, którego autorzy proszą o wsparcie dla ubogich dzieci w Ugandzie
Definicja Crawler, Spider Lub Robot, Bądź Bot:
Co to jest CRAWL – czołgać się; SPIDER – pająk; roBOT – robot, automat) – program, który odwiedza każdą stronę internetową, „czyta” wiadomości na niej zawarte po to, aby zindeksować je w wyszukiwarce interne charityware lub careware co znaczy.
Definicja CD-RW:
Co to jest Compact Disc ReWritable) – rodzaj nośnika optycznego do „wielokrotnego zapisu” – zapisane dane można zastąpić nowymi, można odczytać w stacjach CD-ROM i DVD; pojemność od 650 do 800 MB. Zobacz CD-MO charityware lub careware krzyżówka.
Definicja Czcionka Ekranowa:
Co to jest poświęcony do wyświetlania na ekranie monitora komputera. Czcionkom ekranowym regularnie towarzyszą czcionki PostScript wykorzystywane do drukowania na drukarkach zgodnych z językiem PostScript charityware lub careware co to jest.
Definicja c3d:
Co to jest mechanizm dźwięku trójwymiarowego stworzony na wzór popularnego A3D poprzez firmę C-Media na potrzeby jej układów charityware lub careware słownik.
Definicja COTS:
Co to jest Commercial Off-The-Shelf – prosto z półki) – ustalenie dla wersji programu komercyjnej, seryjnie produkowanej albo gotowej do sprzedaży. Taki program sprzedawany jest klientowi bez żadnego charityware lub careware czym jest.

Czym jest Charityware lub careware znaczenie w Słownik Internet C .