Definicja Centrino co oznacza. Czym jest na potrzeby komputerów przenośnych. W skład platformy.

Czy przydatne?

Definicja Centrino

Co to jest CENTRINO przygotowana poprzez Intel platforma sprzętowa przygotowana na potrzeby komputerów przenośnych. W skład platformy wchodzi procesor, chipset i układy, które zapewniają bezprzewodową komunikację z wieloma sieciami lokalnymi i Internetem. Platforma Centrino została tak zaprojektowana, by notebook miał wydajność standardowego, stacjonarnego peceta i zużywał o 2/3 mniej mocy. By to osiągnąć, nie wystarczyło przystosować pecetową wersję procesora do notebooka – potrzebne było powstanie procesora zupełnie od nowa. Tak właśnie powstała technologia Centrino
Definicja CHKNTFS:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które wyświetla albo modyfikuje stan sprawdzania dysku w trakcie rozruchu. Składnia polecenia wygląda tak centrino co znaczy.
Definicja Cracker Lub Reverse Engineer:
Co to jest crack – łamać) – osoba zajmująca się wyszukiwaniem i usuwaniem zabezpieczeń w oprogramowaniu komputerowym (dotyczy to raczej gier komputerowych). W rzadkich sytuacjach prowadzi ona działalność mającą centrino krzyżówka.
Definicja Czas Trwania Odsłony:
Co to jest w systemach statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) to jest czas, jaki upłynął od wykonania jednej odsłony do wykonania następnej odsłony w ramach wizyty centrino co to jest.
Definicja CrossFire:
Co to jest poprzez firmę ATI do łączenia kart graficznych. Rozdziela obliczanie grafiki 3D na dwie karty, co podwójnie powiększa wydajność jej prztwarzania. Układ tworzy karta (master), działająca w tej centrino słownik.
Definicja Cake-Box:
Co to jest rodzaj opakowania na płyty CD i DVD centrino czym jest.

Czym jest Centrino znaczenie w Słownik Internet C .