Definicja CD-i co oznacza. Czym jest i zapisywane są wszelkiego rodzaju wiadomości, programy.

Czy przydatne?

Definicja I Cd

Co to jest CD-I (z angielskiego: Compact Disc Interactive) – na dyskach CD-i zapisywane są wszelkiego rodzaju wiadomości, programy (niezgodne ze standardem PC), filmy, obrazy, muzyka. Do ich odtwarzania potrzebny jest napęd CD-i. Ze wzrostem popularności CD-ROM-ów CD-i straciły na znaczeniu
Definicja Celeron:
Co to jest Intel Celeron - nazwa nieco zubożonej wersji procesora Pentium, opartego na architekturze P6. Stworzona została z myślą o komputerach przydzielonych do gier i do prostych prac biurowych dla cd-i co znaczy.
Definicja Command & Conquer:
Co to jest dowodź i podbijaj) – gra strategiczna czasu rzeczywistego przygotowana poprzez firmę Westwood. Stanowi ważny przełom w ewolucji gier, zwłaszcza gier strategicznych. Podzielona jest na misje, których cd-i krzyżówka.
Definicja Cooperative:
Co to jest następna odmiana zabawy w trybie multiplayer, gdzie wypełniamy misję pojedynczego gracza, tyle iż dzięki kolegów albo botów cd-i co to jest.
Definicja CD-Extra Lub Enhanced CD, CD-Plus, CD-XA, Mode 2:
Co to jest Compact Disc Extended Architecture) – format zapisu użytkowany na płytach zawierających zarówno dane komputerowe i dane audio. Na krążku zapisuje się na początku ścieżkę audio, później ścieżkę danych cd-i słownik.
Definicja CHIP RAM:
Co to jest operacyjna w każdej Amidze. W razie jej uszkodzenia komputer nie uruchamia się. CHIP RAM jest przykładem pecetowej pamięci podstawowej (640 KB).W Amidze tej pamięci przeważnie było 1 MB, aczkolwiek cd-i czym jest.

Czym jest CD-i znaczenie w Słownik Internet C .