Definicja CD-check co oznacza. Czym jest zapobiegające przed nielegalnym kopiowaniem przez.

Czy przydatne?

Definicja Check Cd

Co to jest CD-CHECK to jest zabezpieczenie występujące w gierkach, a zapobiegające przed nielegalnym kopiowaniem przez sprawdzanie czy oryginalny CD-ROM z grą albo programem jest włożony do napędu
Definicja Client Lub Klient:
Co to jest – klient, stosowany do kontaktu i pobierania danych z serwera (innego programu komputerowego) pracującego na innym komputerze. Przeglądarka internetowa jest specyficznym odpowiednikiem klienta cd-check co to jest.
Definicja Clipboard:
Co to jest zobacz schowek cd-check definicja.
Definicja Centronics:
Co to jest równoległego do łączenia drukarek z komputerem. Standard ten ustala rodzaj złącza, definiuje funkcje każdego ze styków i wyznacza stosunki tymczasowe i postać przesyłanych sygnałów. W czasie cd-check co znaczy.
Definicja Cool:
Co to jest znaczy ogólny i wysoki (acz nie najwyższy) słowo uznania. Na przykład „ten tekst jest cool” oznacza, iż tekst się podoba komuś, kto wyraził taką opinię. A jeżeli bardzo się podoba – zobacz rulez cd-check słownik.
Definicja Cracker Lub Reverse Engineer:
Co to jest crack – łamać) – osoba zajmująca się wyszukiwaniem i usuwaniem zabezpieczeń w oprogramowaniu komputerowym (dotyczy to raczej gier komputerowych). W rzadkich sytuacjach prowadzi ona działalność mającą cd-check znaczenie.

Czym jest CD-check znaczenie w Słownik Internet C .