Definicja CD-check co oznacza. Czym jest zapobiegające przed nielegalnym kopiowaniem przez.

Czy przydatne?

Definicja Check Cd

Co to jest CD-CHECK to jest zabezpieczenie występujące w gierkach, a zapobiegające przed nielegalnym kopiowaniem przez sprawdzanie czy oryginalny CD-ROM z grą albo programem jest włożony do napędu
Definicja CAPTCHA:
Co to jest Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart) – rodzaj zabezpieczenia stosowanego na wielu stronach internetowych w formie obrazka z napisem, który należy odczytać i cd-check co znaczy.
Definicja CDDB:
Co to jest angielskiego: Compact Disc DataBase – baza danych płyt CD) – największa internetowa zestawienie informacji na temat płyt CD (zawiera dane na temat wykonawcy tytułu danego albumu i listę utworów cd-check krzyżówka.
Definicja Compact Flash:
Co to jest pamięci stosowanej w palmtopach, aparatach cyfrowych i telefonach komórkowych do przechowywania i przenoszenia danych. Kartę umieszcza się w odpowiednim gnieździe urządzenia by zapisywać albo cd-check co to jest.
Definicja Cybersquatting:
Co to jest handlowanie albo używanie pewnej domeny internetowej z zamierzeniem późniejszego zarobienia na znaku towarowym, należącym do kogoś innego. Przy rejestracji jakiejkolwiek domeny, sam możesz wybrać to cd-check słownik.
Definicja CCD:
Co to jest Charge Couple Devices – urządzenie o sprzężeniu ładunkowym) – światłoczułe urządzenie elektroniczne użytkowane w skanerach i cyfrowych aparatach fotograficznych, przetwarzające padające nań światło w cd-check czym jest.

Czym jest CD-check znaczenie w Słownik Internet C .