Definicja CAI, CAL, CBL lub CAE co oznacza. Czym jest Assisted Learning, Computer-Based Learning.

Czy przydatne?

Definicja CAI, CAL, CBL lub CAE

Co to jest CAI, CAL, CBL LUB CAE (z angielskiego: Computer Assisted Instruction, Computer Assisted Learning, Computer-Based Learning, Computer Aided Education) – szkolenie wspomagane komputerowo. Rodzaj edukacyjnego programu komputerowego którego zadaniem jest wspomaganie procesu nauczania przez wykorzystywanie podręczników, ćwiczeń i sesji typu odpowiadanie na pytania
Definicja Clamshell:
Co to jest rodzaj lekkiego opakowania na płyty CD albo DVD cai, cal, cbl lub cae co znaczy.
Definicja COM:
Co to jest szeregowy. 2. – rozszerzenie plików wykonywalnych programów DOS-owych (podobnie jak BAT i EXE). W najwyższym stopniu znanym plikiem COM jest COMMAND.COM. 3. (z angielskiego: COMpany – cai, cal, cbl lub cae krzyżówka.
Definicja CMOS:
Co to jest Complementary Metal Oxide Semiconductor) – specjalna technologia półprzewodnikowa, która wymaga bardzo małego zasilania. Termin ten spopularyzował się w nieco innym znaczeniu – jako mały region cai, cal, cbl lub cae co to jest.
Definicja Cover CD:
Co to jest CD-ROM dołączony do pisma komputerowego, którego nie można sprzedawać oddzielnie. Zawiera on programy i gry, przeważnie w wersjach demo i shareware cai, cal, cbl lub cae słownik.
Definicja CAM:
Co to jest Computer Aided Manufacture – wytwarzanie wspomagane komputerowo) – mechanizm oprogramowania, sterujący zautomatyzowanym procesem produkcyjnym, gdzie wszystkie urządzenia wytwórcze (przeważnie roboty cai, cal, cbl lub cae czym jest.

Czym jest CAI, CAL, CBL lub CAE znaczenie w Słownik Internet C .