Słownik WEP (Wired Equivalent Privacy) definicja. Czym jest bezprzewodowej IEEE 802.11. Do kluczy o.

Czy przydatne?

Definicja WEP (Wired Equivalent Privacy)

Co to znaczy WEP (WIRED EQUIVALENT PRIVACY): WEP (Wired Equivalent Privacy) - typ szyfrowania transmisji bezprzewodowej IEEE 802.11. Do kluczy o długości 40 albo 104 bitów odkładany jest wektor inicjujący IV o długości 24 bitów. Z racji za słabość tego algorytmu nie jest on już rozwijany i zalecany do ochrony sieci WiFi

Definicja Wirtualizacja Pamięci Masowych:
Co to jest pamięci masowych - uniezależnienie logicznej struktury danych od faktycznej struktury fizycznej. Dlatego w sposób dynamiczny i bardziej elastyczny możemy przeznaczać przestrzeń pamięci dla wep (wired equivalent privacy) co to jest.
Definicja WAAS (Wide Area Augmentation System):
Co to jest Augmentation Mechanizm) - mechanizm poprawek różnicowych umożliwiający ustalenie pozycji z dokładnością poniżej 3 metrów. Wykorzystuje dane z dodatkowych satelitów, powstał w pierwszej kolejności na wep (wired equivalent privacy) definicja.
Definicja WLAN (Wireless Local Area Network):
Co to jest wep (wired equivalent privacy) co znaczy.
Definicja WiFi (Wireless Fidelity):
Co to jest Fidelity) – zbiór standardów powstałych do budowy bezprzewodowych sieci komputerowych. Specjalnym zastosowaniem WiFi jest budowanie sieci lokalnych opartych na komunikacji radiowej a więc WLAN wep (wired equivalent privacy) słownik.
Definicja WAN (Wide Area Network):
Co to jest WAN (Wide Area Network) - sieć rozległa wep (wired equivalent privacy) znaczenie.

Czym jest WEP (Wired Equivalent Privacy znaczenie w Słownik informatyka W .