Słownik PGP (Pretty Good Privacy) definicja. Czym jest przygotowana poprzez Philipa Zimmermana. PGP.

Czy przydatne?

Definicja PGP (Pretty Good Privacy)

Co to znaczy PGP (PRETTY GOOD PRIVACY): PGP (Pretty Good Privacy) - metoda szyfrowania informacje przygotowana poprzez Philipa Zimmermana. PGP z racji na własną łatwość użycia i darmowe rozpowszechnianie jest jednym z najpowszechniejszych sposobów ochrony informacji przesyłanych poprzez Internet. PGP opiera się na metodzie kryptografii klucza publicznego, która została wymyślona w 1976 roku poprzez Whitfielda Fiffie i Martina Hellmana. Wykorzystuje ona do szyfrowania informacji dwa klucze - jeden ogólnie popularny, publiczny, który rozsyła się do wszystkich, od których mamy zamierzenie otrzymywać wiadomości. Drugi to klucz prywatny, którego się używa do deszyfrowania otrzymanych informacji. By korzystać PGP należy pobrać zbiór darmowych programów. Oficjalnym ich depozytariuszem jest sławny Massachusetts Institute of Technology

Definicja PFC (Power Factor Correction):
Co to jest Correction, korekcja współczynnika mocy) – układy użytkowane w różnego rodzaju zasilaczach sieciowych (m. in. komputerowych, zasilaczach UPS). Ich zadanie bazuje na korekcji przesunięcia fazowego pgp (pretty good privacy) co znaczy.
Definicja POSIX (Portable Operating System Interface):
Co to jest Operating Mechanizm Interface) - znaczy przenośny interfejs mechanizmu operacyjnego, UNIX. To jest ogólna nazwa standardów mechanizmów otwartych zbudowanych na bazie UNIX-a, których stworzenie należy pgp (pretty good privacy) krzyżówka.
Definicja PCI Express (Peripheral Component Interconnect Express):
Co to jest Peripheral Component Interconnect Express) - w skrócie PCI-E albo PCI-Ex, następca wysłużonych kontrolerów PCI i AGP. Prace nad jego stworzeniem rozpoczęły spółki Intel, Dell, IBM i HP. Magistrala ta pgp (pretty good privacy) co to jest.
Definicja Podświetlanie LED:
Co to jest każdy wyświetlacz LCD jest podświetlany od wewnątrz, by wyświetlany poprzez niego obraz był widoczny. Wykorzystanie do tego diod LED pozwala na polepszenie jakości odwzorowania kolorów, powiększenie pgp (pretty good privacy) słownik.
Definicja Przyjazne Linki (Friendly Links):
Co to jest friendly links) - linki zawierające tylko znaki z obszaru ([a-z], [0-9], [-], [.], [/]). Przeważnie link taki tworzony jest z tematu przewodniego danej strony. Pomija się również coraz częściej pgp (pretty good privacy) czym jest.

Czym jest PGP (Pretty Good Privacy znaczenie w Słownik informatyka P .