Słownik MPEG-1 definicja. Czym jest CD. Format oferuje rozdzielczość raptem 352x288 pikseli.

Czy przydatne?

Definicja 1 Mpeg

Co to znaczy MPEG-1: MPEG-1 - przestarzały kodek użytkowany do zapisu płyt Film-CD. Format oferuje rozdzielczość raptem 352x288 pikseli, poprzez co jakość zakodowanego nim obrazu jest słaba

Definicja MAC Adres:
Co to jest bitowy i zapisywany szesnastkowo (heksadecymalne). Pierwsze 24 bity oznaczają producenta urządzenia sieciowego (vendor code), pozostałe 24 bity są unikatowym identyfikatorem danego urządzenia. Nie mpeg-1 co znaczy.
Definicja MDA (Mobile Digital Assistent):
Co to jest MDA (Mobile Digital Assistent) - mobilny asystent cyfrowy, rozbudowana wersja PDA, zaopatrzona w telefon komórkowy i moduł odbiornika GPS mpeg-1 krzyżówka.
Definicja Mainframe:
Co to jest kluczowy, frame – struktura) komputery stworzone raczej z myślą by obsługiwać wysokie obciązenie operacji wejścia/wyjścia (I/O). Kluczowym celem budowy tego typu mechanizmów jest świadczenie usług mpeg-1 co to jest.
Definicja MMCX:
Co to jest MMCX - uniwersalne złącze anteny zewnętrznej dla urządzeń GPS. Przydatne w starszych odbiornikach, obecnie coraz rzadziej używane mpeg-1 słownik.
Definicja Memory Stick Micro (m2):
Co to jest M2) - najmniejsza z rodz. kart Memory Stick i ze względu swych wymiarów znajduję wykorzystanie w telefonach komórkowych. Dostępne są szczególne adaptery pozwalające na karcie M2 pracować jako karta mpeg-1 czym jest.

Czym jest MPEG-1 znaczenie w Słownik informatyka M .