Słownik AES (Advenced Encryption Standard) definicja. Czym jest blokowy, następca algorytmu DES.

Czy przydatne?

Definicja AES (Advenced Encryption Standard)

Co to znaczy AES (ADVENCED ENCRYPTION STANDARD): AES (Advenced Encryption Standard) - symetryczny szyfr blokowy, następca algorytmu DES. Pracuje na 128-bitowych blokach danych używając kluczy o długościach 128, 192 i 256 bitów. W zależności od długości klucza wykonuje 10 (dla 128 bitów), 12 (dla 192 bitów) albo 14 (dla 256 bitów) rund szyfrujących substitution-permutation

Definicja ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line):
Co to jest Digital Subscriber Line) - najnowsza technologia modemowa, która przekształca istniejącą linię telefoniczną komutowaną w ścieżki dostępowe dla multimediów i szybkiego przesyłania danych. Linia ADSL aes (advenced encryption standard) co znaczy.
Definicja ASCII (American Standard Code For Information Interchange):
Co to jest Standard Code for Information Interchange) - model kodowania, który zamienia wartości numeryczne na litery, liczby i inne znaki. Przez standaryzację wartości stosowanych do kodowania znaków, ASCII aes (advenced encryption standard) krzyżówka.
Definicja Adres IP:
Co to jest nadawany interfejsowi sieciowemu dla sieci opartej na protokole IP. Adres ten może się dowolnie zamieniać, ale do poprawnej pracy musi być niepowtarzalny w obrębie jednej sieci. W przeważnie aes (advenced encryption standard) co to jest.
Definicja Akcelerator 3d:
Co to jest Akcelerator 3D - to urządzenie sprzętowo wspomagające kartę graficzną w procesie wyświetlania grafiki 3D. Przeważnie złożona jest z wyspecjalizowanego procesora i własnej pamięci aes (advenced encryption standard) słownik.
Definicja ANSI (American National Standards Institute):
Co to jest National Standards Institute) - organizacja zrzeszająca przedstawicieli amerykańskiego przemysłu i biznesu. Stworzona w celu rozwoju standardów komunikacji i handlu. ANSI jest amerykańskim aes (advenced encryption standard) czym jest.

Czym jest AES (Advenced Encryption znaczenie w Słownik informatyka A .