Słownik Adres IP definicja. Czym jest sieci opartej na protokole IP. Adres ten może się dowolnie.

Czy przydatne?

Definicja Ip Adres

Co to znaczy ADRES IP: Adres IP - to adres nadawany interfejsowi sieciowemu dla sieci opartej na protokole IP. Adres ten może się dowolnie zamieniać, ale do poprawnej pracy musi być niepowtarzalny w obrębie jednej sieci. W przeważnie spotykanych sieciach opartych o wersję 4 protokołu IP, jest zapisywany zazwyczaj podzielony na oktety w systemie dziesiętnym (oddzielane kropkami) na przykład 192.168.1.0 (to adres z puli przeznaczonej do użytku wewnętrznego, nierutowalny). Z adresem IP ściśle związana jest maska sieci

Definicja Autorouting:
Co to jest funkcja występująca w oprogramowaniu nawigacyjnym korzystającym z danych GPS. Dzięki niej można w odbiorniku wyznaczy trasę łącząca pkt. startu i docelowy. Trasa zostaje wyznaczona automatycznie w adres ip co znaczy.
Definicja ATM ( Asynchronous Transfer Mode):
Co to jest Transfer Mode) - szerokopasmowa technologia komunikacyjna, zapewnia przesyłanie danych interakcyjnych, plików, sygnału wizyjnego a również możliwa jest transmisja głosu. To jest standard, który adres ip krzyżówka.
Definicja AGP (Accelerated Graphics Port):
Co to jest Graphics Port) - rodzaj portu komunikacyjnego przygotowany poprzez firmę Intel. AGP powstał na bazie szyny PCI, a jego użytek to szybkie przesyłanie danych w grafice 3D. AGP wprowadził rozwiązanie adres ip co to jest.
Definicja ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line):
Co to jest Digital Subscriber Line) - najnowsza technologia modemowa, która przekształca istniejącą linię telefoniczną komutowaną w ścieżki dostępowe dla multimediów i szybkiego przesyłania danych. Linia ADSL adres ip słownik.
Definicja AGPS (Assisted GPS):
Co to jest AGPS (Assisted GPS) - mechanizm umożliwiający pobranie obecnych pozycji satelitów przy udziale na przykład Internet. Dlatego znacząco skraca się czas potrzebny na tak zwany zimny początek odbiornika adres ip czym jest.

Czym jest Adres IP znaczenie w Słownik informatyka A .