Słownik CRC (Cyclic Redundancy Check) definicja. Czym jest to suma kontrolna używana do wykrywania.

Czy przydatne?

Definicja CRC (Cyclic Redundancy Check)

Co to znaczy CRC (CYCLIC REDUNDANCY CHECK): CRC (Cyclic Redundancy Check – cykliczny kod nadmiarowy) - to suma kontrolna używana do wykrywania uszkodzonych danych binarnych. To jest algorytm wykrywania błędów bardziej niezawodny niż suma kontrolna. Sposób ta jest szeroko używana do wykrywania błędów przypadkowych, lecz nie pasuje do ochrony integralności w zastosowaniach kryptograficznych

Definicja CRM - Zarządzanie Relacjami Z Klientem:
Co to jest Relacjami z Klientem (Customer Relationship Management) - to połączenie procedur z systemem ułatwiającym gromadzenie i kierowanie danymi klientów przedsiębiorstwa albo instytucji. Zapewnia to sprawną crc (cyclic redundancy check) co to jest.
Definicja Certyfikat (Certificate):
Co to jest certificate) - zestaw danych do uwierzytelniania i bezpiecznego wymieniania danych w sieciach niezabezpieczonych jak na przykład Internet. Certyfikat bezpiecznie łączy klucz publiczny z jednostką crc (cyclic redundancy check) definicja.
Definicja CSTN (Color Super-Twist Nematic):
Co to jest Twist Nematic) - rodzaj kolorowego wyświetlacza ciekłokrystalicznego z pasywną matrycą. Prekursorem technologii CSTN była spółka Sharp Electronics. Pierwsze wyświetlacze miały długi czas reakcji co z crc (cyclic redundancy check) co znaczy.
Definicja CPU (Central Processing Unit):
Co to jest CPU (Central Processing Unit) - zobacz Procesor (CPU - Central Processing Unit crc (cyclic redundancy check) słownik.
Definicja Cool'n'Quiet:
Co to jest technologia przygotowana poprzez koncern AMD obniżająca zużycie energii poprzez procesor. Ideą jej jest dopasowanie chwilowej mocy obliczeniowej CPU do zapotrzebowania wyznaczonego poprzez crc (cyclic redundancy check) znaczenie.

Czym jest CRC (Cyclic Redundancy Check znaczenie w Słownik informatyka C .