Słownik CRC (Cyclic Redundancy Check) definicja. Czym jest to suma kontrolna używana do wykrywania.

Czy przydatne?

Definicja CRC (Cyclic Redundancy Check)

Co to znaczy CRC (CYCLIC REDUNDANCY CHECK): CRC (Cyclic Redundancy Check – cykliczny kod nadmiarowy) - to suma kontrolna używana do wykrywania uszkodzonych danych binarnych. To jest algorytm wykrywania błędów bardziej niezawodny niż suma kontrolna. Sposób ta jest szeroko używana do wykrywania błędów przypadkowych, lecz nie pasuje do ochrony integralności w zastosowaniach kryptograficznych

Definicja CrossFire:
Co to jest przygotowana poprzez firmę ATI technologia będąca przykładem SLI, pozwalająca na współpracę dwóch kart graficznych. Generowanie obrazu podzielone jest na każdą z kart. Ma to na celu przyspieszenie crc (cyclic redundancy check) co znaczy.
Definicja CSS (Content Scramble System):
Co to jest Scramble Mechanizm) - chroni przed kopiowaniem płyty DVD Film. CSS to mechanizm szyfrowania zawartości, gdzie każda scena filmu może być kodowana z użyciem unikalnego, zaszyfrowanego klucza crc (cyclic redundancy check) krzyżówka.
Definicja CPU (Central Processing Unit):
Co to jest CPU (Central Processing Unit) - zobacz Procesor (CPU - Central Processing Unit crc (cyclic redundancy check) co to jest.
Definicja CRM - Zarządzanie Relacjami Z Klientem:
Co to jest Relacjami z Klientem (Customer Relationship Management) - to połączenie procedur z systemem ułatwiającym gromadzenie i kierowanie danymi klientów przedsiębiorstwa albo instytucji. Zapewnia to sprawną crc (cyclic redundancy check) słownik.
Definicja CSTN (Color Super-Twist Nematic):
Co to jest Twist Nematic) - rodzaj kolorowego wyświetlacza ciekłokrystalicznego z pasywną matrycą. Prekursorem technologii CSTN była spółka Sharp Electronics. Pierwsze wyświetlacze miały długi czas reakcji co z crc (cyclic redundancy check) czym jest.

Czym jest CRC (Cyclic Redundancy Check znaczenie w Słownik informatyka C .