Słownik Hub (koncentrator) definicja. Czym jest rozsyłania danych z jednego źródła (urządzenia.

Czy przydatne?

Definicja Koncentrator Hub

Co to znaczy HUB (KONCENTRATOR): Hub (koncentrator) - urządzenie wykorzystywane do rozsyłania danych z jednego źródła (urządzenia sieciowego, komputera), do wszystkich urządzeń wpiętych do tego hub'a

Definicja HTML (HyperText Markup Language):
Co to jest Markup Language) - hipertekstowy język znaczników. To jest język opisu stron WWW. Dzięki wykorzystaniu szczególnych znaczników pozwala on na w miarę łatwe tworzenie stron, które w dalszym ciągu mogą hub (koncentrator) co to jest.
Definicja H.264:
Co to jest pochodna MPEG-4, która znacząco rożni się od DivX-a. Format najlepiej sprawdza się w kompresji filmów wysokiej rozdzielczości. Przeważnie spotykamy się z nim w razie HD-DVD i dysków Blu-ray hub (koncentrator) definicja.
Definicja HDMI (High Definition Multimedia Interface):
Co to jest Definition Multimedia Interface) - interfejs zapewniający transmisję nieskompresowanego cyfrowego sygnału wizji i fonii. Dane przekazywane są bez zniekształceń czy utraty jakości. Pozwala łączyć ze hub (koncentrator) co znaczy.
Definicja HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection):
Co to jest bandwidth Digital Content Protection) - mechanizmem pozwalający na przesyłania sygnału audio i film w formie danych cyfrowych między dwoma urządzeniami. Celem technologi HDCP jest uniemożliwienie hub (koncentrator) słownik.

Czym jest Hub (koncentrator znaczenie w Słownik informatyka H .