Słownik DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol) definicja. Czym jest Dynamicznego Konfigurowania.

Czy przydatne?

Definicja DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol)

Co to znaczy DHCP (DYNAMIC HOST CONFIGURATION PROTOCOL): DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol - Protokół Dynamicznego Konfigurowania Węzłów) – następca BOOTP, jako standard zafunkcjonował w 1993 roku. Umożliwia automatyczną konfigurację sieciową komputera dzięki danym uzyskanym z serwera DHCP (m. in. adresu IP, adresu IP bramy sieciowej, serwerów DNS, maski). Niektóre te informację muszą być przydzielane automatycznie. Możliwa jest częściowa konfiguracja ręczna a dopiero brakujące dane są pobierane z serwera

Definicja DDNS (Dynamic DNS):
Co to jest Dynamiczny DNS) - to usługa sieciowa pozwalająca na dostęp do urządzeń sieciowych nie posiadających stałego adresu IP. W tym celu by uzyskać adres IP serwera funkcjonującego w sieci pod zmiennym dhcp (dynamic host configuration protocol) co to jest.
Definicja DOP (Dilution Of Precision):
Co to jest DOP (Dilution of Precision) - parametr dokładności pozycji obliczany opierając się na danych o konstelacji obecnie stosowanych satelitów odnosząc się do położenia odbiornika GPS dhcp (dynamic host configuration protocol) definicja.
Definicja DGPS:
Co to jest różnicowa polegająca na wprowadzeniu poprawki do pomiarów realizowanych poprzez odbiornik. Poprawka pochodzi ze stacji referencyjnej. Wykorzystanie w odbiorniku poprawek różnicowych pozwala osiągnąć dhcp (dynamic host configuration protocol) co znaczy.
Definicja Dysk Twardy (Hard Disk Drive - HDD):
Co to jest Disk Drive - HDD) - zbudowany jest z jednego albo więcej talerzy pokrytych materiałem pozwalającym na magnetyczną rejestrację danych. Talerze te obracają się a nad nimi unoszą się na wytworzonej dhcp (dynamic host configuration protocol) słownik.
Definicja DivX:
Co to jest pochodna formatu MPEG-4. Jej największą zaletą jest spora kompresja filmów przy zachowaniu niezłej jakości. Aktualnie przewarzająca część odtwarzaczy DVD odtwarza także filmy w formacie DivX dhcp (dynamic host configuration protocol) znaczenie.

Czym jest DHCP (Dynamic Host znaczenie w Słownik informatyka D .