Słownik Mainframe definicja. Czym jest stworzone raczej z myślą by obsługiwać wysokie obciązenie.

Czy przydatne?

Definicja Mainframe

Co to znaczy MAINFRAME: Mainframe - (main – kluczowy, frame – struktura) komputery stworzone raczej z myślą by obsługiwać wysokie obciązenie operacji wejścia/wyjścia (I/O). Kluczowym celem budowy tego typu mechanizmów jest świadczenie usług dużej liczbie użytkowników. Używane przeważnie poprzez instytucje z branży finansowej, statystycznej. Wspólnym mianownikiem dla mechanizmów mainframe jest zajmowanie się bazami danych i plikami o sporych rozmiarach. Moc obliczeniowa tu jest właściwością drugorzędną co znacznie odróżnia te mechanizmy od superkomputerów

Definicja Memory Stick Micro (m2):
Co to jest M2) - najmniejsza z rodz. kart Memory Stick i ze względu swych wymiarów znajduję wykorzystanie w telefonach komórkowych. Dostępne są szczególne adaptery pozwalające na karcie M2 pracować jako karta mainframe co to jest.
Definicja Memory Stick Pro Duo (MS DUO PRO):
Co to jest Duo (MS DUO PRO) - przygotowana i promowana poprzez Sony, znajduję wykorzystanie w aparatach cyfrowych (kompaktach jak i lustrzankach), kamerach cyfrowych, jak i także w konsolach PSP. Wymiary mainframe definicja.
Definicja MIME (Multipurpose Internet Mail Extension):
Co to jest Internet Mail Extension) - zestaw protokołów i metod dołączania danych binarnych (programów wykonywalnych, obrazów, pików dźwiękowych i tym podobne) i dodatkowych tekstów do informacje przesyłanych mainframe co znaczy.
Definicja MDA (Mobile Digital Assistent):
Co to jest MDA (Mobile Digital Assistent) - mobilny asystent cyfrowy, rozbudowana wersja PDA, zaopatrzona w telefon komórkowy i moduł odbiornika GPS mainframe słownik.
Definicja MPEG-4:
Co to jest standardów kodowania obrazu i dźwięku będąca pochodną MPEG-1 i MPEG-2. Spora kompresję powiodło się połączyć z dobrej jakości obrazem wideo. MPEG-4 jest zarówno fundamentem dla niewielkich plików mainframe znaczenie.

Czym jest Mainframe znaczenie w Słownik informatyka M .