Słownik AGP Pro (Accelerated Graphics Port Pro) definicja. Czym jest specyfikacji AGP mające na.

Czy przydatne?

Definicja AGP Pro (Accelerated Graphics Port Pro)

Co to znaczy AGP PRO (ACCELERATED GRAPHICS PORT PRO): AGP Pro (Accelerated Graphics Port Pro) - rozszerzenie specyfikacji AGP mające na celu powiększenie ilości prądu dostarczanej do karty graficznej. Istnieją dwa rodzaje tego rodzaju kart - AGP Pro50 i AGP Pro110. Pierwsze z nich konsumują pomiędzy 25 a 50 Wattów prądu (stąd nazwa), a drugie od 50 do maksymalnie 110 Wattów. Zwyczajna karta AGP może być obsadzona w gnieździe AGP Pro. Z kolei karta AGP Pro, z racji na dodatkowe 48 pinów i większe wymaganie energetyczne, nie może pracować na złączu AGP. Transfer danych magistrali AGP Pro jest taki sam jak AGP x4 i wynosi 1.06 GB/s. Z racji na sporą liczba ciepła wydzielaną poprzez karty AGP Pro sąsiadujące z nimi sloty PCI/ISA powinny pozostać nieobsadzone

Definicja AP (Access Point):
Co to jest AP (Access Point) - urządzenie zapewniające klientom sieciowym bezprzewodowy dostęp do zasobów sieci z wykorzystaniem jako medium transmisyjnego fal radiowych agp pro (accelerated graphics port pro) co znaczy.
Definicja Akcelerator 3d:
Co to jest Akcelerator 3D - to urządzenie sprzętowo wspomagające kartę graficzną w procesie wyświetlania grafiki 3D. Przeważnie złożona jest z wyspecjalizowanego procesora i własnej pamięci agp pro (accelerated graphics port pro) krzyżówka.
Definicja Anti-Theft Technology PC Protection:
Co to jest Technology PC Protection - technologia mająca na celu uniemożliwienie uruchomienia komputera albo jego poszczególnych komponentów w razie kradzieży. Pierwsze implementacje pojawiły się w komputerach agp pro (accelerated graphics port pro) co to jest.
Definicja AGPS (Assisted GPS):
Co to jest AGPS (Assisted GPS) - mechanizm umożliwiający pobranie obecnych pozycji satelitów przy udziale na przykład Internet. Dlatego znacząco skraca się czas potrzebny na tak zwany zimny początek odbiornika agp pro (accelerated graphics port pro) słownik.
Definicja ATM ( Asynchronous Transfer Mode):
Co to jest Transfer Mode) - szerokopasmowa technologia komunikacyjna, zapewnia przesyłanie danych interakcyjnych, plików, sygnału wizyjnego a również możliwa jest transmisja głosu. To jest standard, który agp pro (accelerated graphics port pro) czym jest.

Czym jest AGP Pro (Accelerated Graphics znaczenie w Słownik informatyka A .