Definicja Sygnatura co oznacza. Czym jest pod treścią listu albo artykułu; zawiera zwykle imię i.

Czy przydatne?

Definicja Sygnatura

Co to jest SYGNATURA (z angielskiego: Signature) – podpis użytkownika, wstawiany pod treścią listu albo artykułu; zawiera zwykle imię i nazwisko, a niekiedy również dodatkowe wiadomości identyfikujące, na przykład adres elektroniczny, firmę, tytuł, stanowisko, itp
Definicja Slim Case:
Co to jest na płyty CD i DVD, podobny do jewel case, lecz cieńszy. Wymiary: 142mm x 125mm x 5mm. Opakowanie pozwala na włożenie wydrukowanej okładki na przód opakowania (na tylnej okładce umieszczana jest płyta sygnatura co znaczy.
Definicja SIMM:
Co to jest Single Inline Memory Modules) – rodzaj modułu pamięci operacyjnej. Moduły SIMM zostały zastąpione nowszymi modułami DIMM. Moduły pamięci SIMM występują w dwóch wersjach: 30- i 68- i 72-pinowych sygnatura krzyżówka.
Definicja Serwer Aplikacji:
Co to jest specjalizowanych serwerów. Serwery aplikacji przechowują i udostępniają aplikacje używane w sieci, ułatwiając mechanizm kierowania nimi. Umieszczenie wszystkich aplikacji w jednym miejscu ułatwia sygnatura co to jest.
Definicja SafeAudio:
Co to jest przed kopiowaniem płyt CD-Audio przygotowane poprzez firmę Macrovision. Zabezpieczenie SafeAudio jest nowym dzieckiem przemysłu płytowego, które ma na celu zwiększyć wpływy wytwórni i ograniczyć sygnatura słownik.
Definicja Socket 370:
Co to jest procesora typu ZIF Socket. To jest 370-pinowe gniazdo, które jest jednym z w najwyższym stopniu popularnych gniazd. Początkowo używane było dla układów Celeron mających stanowić uzupełnienie rynku w sygnatura czym jest.

Czym jest Sygnatura znaczenie w Słownik Internet S .