Definicja Click rate co oznacza. Czym jest stosunkiem ilości kliknięć na reklamę do liczby jej.

Czy przydatne?

Definicja Rate Click

Co to jest CLICK RATE definicja powiązane z reklamą w Internecie. Click rate jest stosunkiem ilości kliknięć na reklamę do liczby jej wyświetleń. Click rate wynoszący 10% znaczy, iż na 100 wyświetleń reklamy, 10 użytkowników kliknęło w nią i weszło na stronę reklamującej się spółki
Definicja CD-WO:
Co to jest Compact Disc Write Once) – mechanizm, który umożliwia jednorazowy zapis i wielokrotne odtwarzanie. W trakcie rejestracji dźwięku na CD-WO występują te same wskaźniki co w razie CD, jest to click rate co znaczy.
Definicja Cooperative:
Co to jest następna odmiana zabawy w trybie multiplayer, gdzie wypełniamy misję pojedynczego gracza, tyle iż dzięki kolegów albo botów click rate krzyżówka.
Definicja CDDB:
Co to jest angielskiego: Compact Disc DataBase – baza danych płyt CD) – największa internetowa zestawienie informacji na temat płyt CD (zawiera dane na temat wykonawcy tytułu danego albumu i listę utworów click rate co to jest.
Definicja Cykl Zegara:
Co to jest następującymi po sobie impulsami oscylatora, które ustalają tempo pracy procesora komputera. Liczba takich pulsów na sekundę to prędkość zegara, która mierzona jest w megahercach (MHz) albo click rate słownik.
Definicja CAS:
Co to jest pamięciach RAM wyrażane liczbą cykli zegarowych – to jest czas, który musi upłynąć od momentu gdy procesor zaadresuje kolumnę w pamięci poświęconą odczytu do momentu odczytania danych w niej click rate czym jest.

Czym jest Click rate znaczenie w Słownik Internet C .