Definicja Aktywne okno co oznacza. Czym jest użytkownika. W Windows poszczególne okna otwieranych.

Czy przydatne?

Definicja Okno Aktywne

Co to jest AKTYWNE OKNO region na ekranie monitora, stosowany obecnie poprzez użytkownika. W Windows poszczególne okna otwieranych programów układane są jedno na drugim. Czynne okno znajduje się zawsze na pierwszym planie
Definicja ASSOC:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które wyświetla albo modyfikuje skojarzenia rozszerzeń plików. Składnia polecenia wygląda tak aktywne okno co znaczy.
Definicja Ampersand Lub &:
Co to jest symbol szczególny uzyskiwany poprzez wciśnięcie klawisza SHIFT i klawisza cyfry 7. Symbol użytkowany w wielu językach programowania aktywne okno krzyżówka.
Definicja Algorytm DES:
Co to jest z angielskiego: DES Encrypt) – standard wykorzystywany między innymi do szyfrowania załączników w poczcie elektronicznej aktywne okno co to jest.
Definicja Aukcja Holenderska Lub Aukcja Mechaniczna, Aukcja Zegarowa:
Co to jest internetowej, przed rozpoczęciem której sprzedający określa dwie ceny: wywoławczą i min.. Licytacja zaczyna się od ceny wywoławczej, która jest zarazem najwyższą z oferowanych. W czasie licytacji aktywne okno słownik.
Definicja adsl2+:
Co to jest standard asymetrycznych łączy DSL, na przykład Neostrady. Umożliwia transmisję danych z prędkością około 24 Mb/s, na odległość nie większą niż 2 km aktywne okno czym jest.

Czym jest Aktywne okno znaczenie w Słownik Internet A .