Definicja Strona kodowa co oznacza. Czym jest wyświetlanie znaków pisanych charakterystycznych dla.

Czy przydatne?

Definicja Kodowa Strona

Co to jest STRONA KODOWA (z angielskiego: codepage) – zbiór danych pozwalający na wyświetlanie znaków pisanych charakterystycznych dla alfabetu danego języka. W razie j. polskiego dotyczy to takich liter jak: „ą, ę, ć, ź, ż, ó, ł, ń”. Zainstalowanie właściwej strony kodowej jest warunkiem uzyskania tych znaków na ekranie i drukarce.
Polskie witryny internetowe powinny być kodowane kodowaniem ISO-8859-2 (tak zwany izolatka) albo UTF-8. Odradzane jest korzystanie z kodowania CP-1250 (kodowanie mechanizmu operacyjnego Windows)
Definicja Slim Case:
Co to jest na płyty CD i DVD, podobny do jewel case, lecz cieńszy. Wymiary: 142mm x 125mm x 5mm. Opakowanie pozwala na włożenie wydrukowanej okładki na przód opakowania (na tylnej okładce umieszczana jest płyta strona kodowa co to jest.
Definicja Seed:
Co to jest udostępnia plik w sieci p2p (na przykład w sieci BitTorrent). Seed’em jest każdy, kto ściągnął cały plik (100%) i jest połączony z odpowiednim trackerem, umożliwiając innym użytkownikom ściągnięcie strona kodowa definicja.
Definicja Skaner Stacjonarny:
Co to jest flatbed scanner) – skaner stacjonarny przypomina budową i działaniem kserokopiarkę. Skanowany dokument kładzie się na szklanej szybie, w dalszym ciągu wzdłuż kartki przebiega promień światła. Odbite strona kodowa co znaczy.
Definicja Szyfrowanie:
Co to jest Encrypting) – przekształcanie informacji do postaci nieczytelnej, dla zapewnienia jej poufności. Szyfrowanie wymaga dostarczenia klucza do odszyfrowania informacji poprzez odbiorcę. Zobacz także strona kodowa słownik.
Definicja Stefan:
Co to jest internetowego Stefan - najnowszy komunikator internetowy autorstwa portalu Interia.pl. Możliwości programu: - rozmowy tekstowe; - rozmowy głosowe i film; - sposobność łączenia się z sieciami i strona kodowa znaczenie.

Czym jest Strona kodowa znaczenie w Słownik Internet S .