Definicja Lpi co oznacza. Czym jest ustala gęstość – w punktach na cal – rastra poligraficznego.

Czy przydatne?

Definicja Lpi

Co to jest LPI (z angielskiego: Lines Per Inch) – tak zwany liniatura, ustala gęstość – w punktach na cal – rastra poligraficznego, który służy do odwzorowania przedmiotów (odcieni) półtonowych na urządzeniu wyjściowym. W poligrafii stosuje się następujące liniatury: w gazetach od 60 do 100 lpi, w kolorowych magazynach od 120 do 150 lpi, w materiałach bardzo dobrej jakości (okładki kolorowych czasopism, albumy i tym podobne) stosuje się liniaturę od 150 do 200 lpi
Definicja Liteware:
Co to jest dystrybuowane oprogramowanie, którego wersja posiada mniejsze możliwości niż jego płatna wersja. Liteware jest regularnie tworzony, by zapewnić potencjalnemu użytkownikowi przykład programu, aby lpi co to jest.
Definicja Liquid:
Co to jest płyn) – ice, jello i liquid to trzy związane ze sobą terminy opisujące trzy propozycje kontrolowania odpowiedniego umiejscowienia przedmiotów na stronie WWW. Gdyż użytkownik przeglądarki internetowej lpi definicja.
Definicja Listel:
Co to jest informacja elektroniczną e-mail na przełomie 1995-96 roku gdy Internet w Polsce rozpoczął zdobywać własną popularność. Gdyż w takich czasach za wszelaką cenę chroniono j. polski przed określeniami lpi co znaczy.
Definicja LCD Lub Ekran Ciekłokrystaliczny:
Co to jest Liquid Crystal Display – wyświetlacz ciekłokrystaliczny) – przetwornik sygnału elektrycznego na sygnał wizyjny. Wyświetlacze te zbudowane są z substancji zwanych ciekłymi kryształami o strukturze lpi słownik.
Definicja Lag:
Co to jest transmisji na kanale na IRC z jednego serwera do innego. Na przykład lag 15-sekundowy znaczy iż informacja osoby podłączonej do jednego serwera dotrze do użytkownika innego serwera po 15 sekundach lpi znaczenie.

Czym jest Lpi znaczenie w Słownik Internet L .