Definicja Czarna lista lub Black Hole List, Czarna lista w czasie rzeczywistym, RBL, Realtime.

Czy przydatne?

Definicja Czarna lista lub Black Hole List, Czarna lista w czasie rzeczywistym, RBL, Realtime Blocklist

Co to jest CZARNA LISTA LUB BLACK HOLE LIST, CZARNA LISTA W CZASIE RZECZYWISTYM, RBL, REALTIME BLOCKLIST jedna z metod filtrowania spamu. Na czarnych listach wymieniane są znane źródła niechcianych informacje e-mail. Ruch z adresów IP umieszczonych na liście jest blokowany. Dostępnych jest kilka publicznych czarnych list – jedną z w najwyższym stopniu znanych jest Mail Abuse Prevention Mechanizm [MAPS].
Wykorzystywanie czarnych list pomaga skłonić dostawców usług internetowych do monitorowania poczty wychodzącej, gdyż w ten sposób będą mogli uniknąć negatywnych dla biznesu skutków znalezienia się na czarnej liście
Definicja Crackme:
Co to jest napisany przeważnie w assemblerze, naszpikowany zabezpieczeniami, a skierowany do crackerów w celu sprawdzenia ich zdolności. Crackme stawiają przed crackerami określone zadania na przykład czarna lista lub black hole list, czarna lista w czasie rzeczywistym, rbl, realtime blocklist co znaczy.
Definicja CERT:
Co to jest CERT (z angielskiego: Computer Emergency Response Team) – organizacja zrzeszająca ekspertów z różnych dziedzin informatyki. Jej zadaniem jest reagowanie na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci czarna lista lub black hole list, czarna lista w czasie rzeczywistym, rbl, realtime blocklist krzyżówka.
Definicja C-Ret:
Co to jest przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. Jest ona następcą technologii REt. W starszych modelach kolorowych piksela i czarna lista lub black hole list, czarna lista w czasie rzeczywistym, rbl, realtime blocklist co to jest.
Definicja COMMAND.COM:
Co to jest interpreter poleceń mechanizmu MS-DOS. Każde z poleceń wpisanych poprzez użytkownika zostaje przetworzone poprzez interpreter. W trakcie startu komputera jest on ładowany do pamięci czarna lista lub black hole list, czarna lista w czasie rzeczywistym, rbl, realtime blocklist słownik.
Definicja CIS:
Co to jest Contact Image Sensor) – niewielki, zintegrowany układ optyczny, zastępujący mechanizm zespołu luster i soczewek (użytkowany do chwili obecnej wspólnie z układami CCD). Technologia CIS używana jest w czarna lista lub black hole list, czarna lista w czasie rzeczywistym, rbl, realtime blocklist czym jest.

Czym jest Czarna lista lub Black Hole znaczenie w Słownik Internet C .