Definicja InterMovie lub interstitial, e-spot co oznacza. Czym jest pełnoekranowej animacji do 10.

Czy przydatne?

Definicja InterMovie lub interstitial, e-spot

Co to jest INTERMOVIE LUB INTERSTITIAL, E-SPOT rodzaj graficznej reklamy w Internecie w formie pełnoekranowej animacji do 10 sekund z możliwością zawarcia efektów dźwiękowych, kompletnie przykrywająca treść strony.
Reklama ta pobierana jest z serwera w niewidoczny dla użytkownika sposób, w trakcie przeglądania stron WWW. InterMovie emitowany jest po pełnym załadowaniu, w chwili odświeżenia strony albo przejścia na następną. Mechanizm emisji InterMovie umożliwia kontrolowanie zarówno odstępu czasowego między ekspozycjami, jak i ilości wyświetlania danej reklamy konkretnemu użytkownikowi (capping)
Definicja Impulsowe Wybieranie Numeru:
Co to jest numeru telefonicznego wykorzystująca liczbę impulsów. Przy wybraniu trójki zostaną wysłane 3 czynniki. To jest przestarzały sposób wybierania numeru. Aktualnie stosuje się wybieranie tonowe intermovie lub interstitial, e-spot co to jest.
Definicja Ikona:
Co to jest symbolizujący, w możliwie zrozumiały dla użytkownika sposób, ustaloną funkcję programu komputerowego. Sterowanie robotą programów dzięki ikon zostało wprowadzone po raz pierwszy w połowie latach ’80 intermovie lub interstitial, e-spot definicja.
Definicja Internet Explorer:
Co to jest Explorer (do wersji 6) Logo Internet Explorer (od wersji 7) - w najwyższym stopniu popularna przeglądarka internetowa na świecie, zaprojektowana poprzez firmę Microsoft. To właśnie przeglądarka intermovie lub interstitial, e-spot co znaczy.
Definicja IrDA:
Co to jest InfRared Data Association) – złącze do bezprzewodowej komunikacji dzięki promieniowania podczerwonego. Dlatego można obyć się bez kabli – wystarczy mechanizm operacyjny, który umie obsługiwać intermovie lub interstitial, e-spot słownik.
Definicja Informatyka:
Co to jest się początkowo sposobami i techniką przetwarzania i przesyłania informacji i ich wdrażaniem, przy zastosowaniu komputerów, we wszystkich dziedzinach ludzkiej działalności. Fundamentem działania intermovie lub interstitial, e-spot znaczenie.

Czym jest InterMovie lub interstitial znaczenie w Słownik Internet I .