Definicja Low-res co oznacza. Czym jest popularne ustalenie grafiki w rozdzielczości rzędu 320×200.

Czy przydatne?

Definicja Res Low

Co to jest LOW-RES popularne ustalenie grafiki w rozdzielczości rzędu 320×200 (a więc w trybie VGA)
Definicja Liteware:
Co to jest dystrybuowane oprogramowanie, którego wersja posiada mniejsze możliwości niż jego płatna wersja. Liteware jest regularnie tworzony, by zapewnić potencjalnemu użytkownikowi przykład programu, aby low-res co to jest.
Definicja LMS:
Co to jest Last Man Standing) – odmiana gry multiplayer (znana z Unreal Tournament) – na planszy jest od 2 albo więcej graczy i określony czas na przykład 5 min – poprzez ten czas zasady gry są takie jak w low-res definicja.
Definicja Lampka Mirosław:
Co to jest udziałowców firmy STGroup, zajmującej się dystrybucją zaawansowanych technologii informatycznych. Spółka powstała na bazie stworzonej w 1985 r. firmy Soft-tronik. W 1998 r. wymieniła nazwę na STGroup low-res co znaczy.
Definicja Librypt:
Co to jest przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt. Librypt jest zabezpieczeniem podobnym w zasadzie działania do SecuRom. Różnicą jest zastosowanie 16-bitowego low-res słownik.
Definicja Layout:
Co to jest to jest definicja z dziedziny DTP. Znaczy układ strony, a więc sposób w jaki tekst i grafika są ze sobą komponowane na stronie publikacji low-res znaczenie.

Czym jest Low-res znaczenie w Słownik Internet L .