Definicja Long Run co oznacza. Czym jest procesorach dla komputerów przenośnych. To jest metoda.

Czy przydatne?

Definicja Run Long

Co to jest LONG RUN technologia wprowadzona poprzez firmę Transmeta w swoich procesorach dla komputerów przenośnych. To jest metoda pozwalająca na oszczędność energii. Kiedy komputer przenośny czerpie energię z baterii, procesor zaopatrzony w technologię Long Run obniża taktowanie zegara procesora (na przykład z 850 MHz do 700 MHz), dzięki czemu procesor pobiera znacząco mniej energii. Pozwala to przedłużyć czas pracy komputera bez doładowania baterii. Inne spółki także stosują w procesorach przydzielonych do komputerów przenośnych podobne technologie: w procesorach spółki AMD to jest technologia PowerNow! a w procesorach Intela – Speed Step i Enhanced Speedstep Technology
Definicja LZW:
Co to jest Lempel Zif Welsh) – algorytm kompresji poświęcony dla obrazów bitmapowych. LZW jest kompresją bezstratną – mimo pomniejszenia objętości pliku graficznego zachowana jest pełna wiadomość o geometrii i long run co to jest.
Definicja LAN:
Co to jest Local Area Network) – lokalna sieć komputerowa, obejmująca swoim zasięgiem niewielki region, na przykład jedną firmę czy dom mieszkalny, gdzie połączono ze sobą komputery i inne urządzenia, na long run definicja.
Definicja LOG:
Co to jest zapisywane są dane potrzebne do wykonywania poprzez programy różnych działań albo będące ich rezultatem. Na przykład Scandisk po sprawdzeniu dysku spisuje raport o wynikach skanowania dysku w pliku long run co znaczy.
Definicja Listing:
Co to jest wydruk kodu źródłowego programu long run słownik.
Definicja LBM:
Co to jest z angielskiego: Left Bottom Mouse) – skrót oznaczający lewy klawisz myszki long run znaczenie.

Czym jest Long Run znaczenie w Słownik Internet L .