Definicja LightScribe co oznacza. Czym jest obsługujących tą technologię - technologia.

Czy przydatne?

Definicja Lightscribe

Co to jest LIGHTSCRIBE Logo technologii LightScribe umieszczane na napędach obsługujących tą technologię
- technologia umożliwiająca nanoszenie etykiet w formie napisów albo obrazów na wierzchnią część płyt CD-R i DVD-R. Technologia ta została przygotowana poprzez Hewlett-Packard, lecz użytkowana jest także poprzez innych producentów napędów optycznych, jest to LG i Philips, BenQ, LaCie.
Wierzchnia powierzchnia płyty jest pokryta szczególną warstwą, która pod wpływem promienia lasera zmenia swój kolor. Po nagraniu danych na płytę, wystarczy nośnik włożyć odwrotną stroną do napędu i uruchomić procedurę nanoszenia etykiety promieniem lasera. W pierwszej wersji LightScribe możliwe jest wypalanie obrazów monochromatycznych. Trwałość „nadruku” szacowana jest na około 9 miesięcy przy przechowywaniu płyty z dala od światła słonecznego
Definicja Laser:
Co to jest Light Amplification aby Stimulated Emission of Radiation – wzmocnienie światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania) – urządzenie będące śródłem promieniowania elektromagnetycznego z zakresu od lightscribe co to jest.
Definicja Login:
Co to jest nazwa użytkownika użytkowana w razie próby dostępu do zasobów komputera, mechanizmu operacyjnego, sieci komputerowych i lightscribe definicja.
Definicja LPX:
Co to jest Low Profile eXtension) – standard konstrukcyjny płyt głównych. Użytkowany jest w pierwszej kolejności w firmowych zestawach komputerowych wyposażanych w różne warianty obudowy desktop (Slim i Extra lightscribe co znaczy.
Definicja Liquid:
Co to jest płyn) – ice, jello i liquid to trzy związane ze sobą terminy opisujące trzy propozycje kontrolowania odpowiedniego umiejscowienia przedmiotów na stronie WWW. Gdyż użytkownik przeglądarki internetowej lightscribe słownik.
Definicja LOG:
Co to jest zapisywane są dane potrzebne do wykonywania poprzez programy różnych działań albo będące ich rezultatem. Na przykład Scandisk po sprawdzeniu dysku spisuje raport o wynikach skanowania dysku w pliku lightscribe znaczenie.

Czym jest LightScribe znaczenie w Słownik Internet L .