Definicja Home-banking co oznacza. Czym jest kontrolowania kont i obracania pieniędzmi na odległość.

Czy przydatne?

Definicja Banking Home

Co to jest HOME-BANKING nie wszystkie banki oferują klientom sposobność kontrolowania kont i obracania pieniędzmi na odległość dzięki komputera poprzez Internet. Jeżeli chcemy przekazać sumę na inne konto albo wydrukować wyciąg z konta, wystarczy połączyć się z bankiem. Aktualnie usługę tą oferują banki: Inteligo.pl (http://www.inteligo.pl/), mBank (http://www.mbank.pl/), Fortis Bank Polska (Pl@net http://planet.fortisbanking.com.pl/), Handlobank (Handlonet http://online.handlowy.com.pl/detal/), Lukas (Lukas e-Bank http://e-bank.lukas.com.pl), Pekao (Eurokonto WWW http://telepekao24.pl/), WBK (WBK 24 Internet http://www.wbk.pl/wbk_start/), BPH (Sez@m http://e-sezam.bph.pl/), ING Bank Śląski (http://www.ingbank.pl/)
Definicja HDLC:
Co to jest z angielskiego: High Level Data Link Control) – standard protokołu transmisji synchronicznej zdefiniowany poprzez ISO home-banking co to jest.
Definicja HAMR:
Co to jest Heat-Assisted Magnetic Recording) – technologia zapisu danych podobna do TAMR (z angielskiego: Thermally Assisted Magnetic Recording) wykorzystująca lasery do podgrzania powierzchni talerzy dysku home-banking definicja.
Definicja HD DVD:
Co to jest angielskiego: ) – nowy format zapisu optycznego danych, przygotowany poprzez spółki Toshiba, NEC i Memory-Tech zrzeszone w organizację AOSRA. Płyty HD-DVD są podobne do płyt DVD, chociaż mieszczą home-banking co znaczy.
Definicja High-End:
Co to jest oznaczenie to znaczy, iż procesor został podkręcony (overclocking) do jego max. możliwości home-banking słownik.
Definicja hakin9:
Co to jest dwudziestu czterech państwach Europy magazyn o tematyce bezpieczeństwa w branży IT. hakin9 porusza kwestie powiązane z bezpieczeństwem mechanizmów informatycznych – rozpatrywane zarówno od strony home-banking znaczenie.

Czym jest Home-banking znaczenie w Słownik Internet H .