Definicja Home-banking co oznacza. Czym jest kontrolowania kont i obracania pieniędzmi na odległość.

Czy przydatne?

Definicja Banking Home

Co to jest HOME-BANKING nie wszystkie banki oferują klientom sposobność kontrolowania kont i obracania pieniędzmi na odległość dzięki komputera poprzez Internet. Jeżeli chcemy przekazać sumę na inne konto albo wydrukować wyciąg z konta, wystarczy połączyć się z bankiem. Aktualnie usługę tą oferują banki: Inteligo.pl (http://www.inteligo.pl/), mBank (http://www.mbank.pl/), Fortis Bank Polska (Pl@net http://planet.fortisbanking.com.pl/), Handlobank (Handlonet http://online.handlowy.com.pl/detal/), Lukas (Lukas e-Bank http://e-bank.lukas.com.pl), Pekao (Eurokonto WWW http://telepekao24.pl/), WBK (WBK 24 Internet http://www.wbk.pl/wbk_start/), BPH (Sez@m http://e-sezam.bph.pl/), ING Bank Śląski (http://www.ingbank.pl/)
Definicja Half-Duplex Lub Half-Dupleks, HDX, Pół-Dupleks:
Co to jest urządzania, które działa naprzemiennie w obie strony na przykład w trakcie pracy modemu transmisja naprzemienna, gdzie nadanie informacji zwrotnej wymaga wymiany rolami nadajnika i odbiornika. W home-banking co znaczy.
Definicja Hash:
Co to jest nazwa występującego na klawiaturze klawisza ze znakiem „#” i samego znaku. Można go napisać naciskając SHIFT i klawisz z cyfrą 3. Od hasha zaczyna się nazwa kanału na IRC-u home-banking krzyżówka.
Definicja Hot Plugging:
Co to jest opcja informująca o możliwości podłączenia/odłączenia urządzenia od komputera bez konieczności wyłączania peceta. Sposobność taką daje złącze USB i przyłączane do niego urządzenia home-banking co to jest.
Definicja HCF:
Co to jest się do ekipy tańszych modemów (tak zwany WinModemów), gdzie układ sterujący (chipset, przeważnie spółki Rockwell) zamiast samodzielnie wykonywać nie wszystkie zadania, przekazuje je do procesora home-banking słownik.
Definicja HEL:
Co to jest Hardware Emulation Layer – warstwa emulacji sprzętu) – umożliwia programową emulację funkcji, które nie są wsparte sprzętowo (na przykład teksturowanie w komputerach z kartą graficzną S3 TRIO home-banking czym jest.

Czym jest Home-banking znaczenie w Słownik Internet H .