Definicja Guglać (googlać), guglić (googlić) lub guglować (googlować) co oznacza. Czym jest do.

Czy przydatne?

Definicja Guglać (googlać), guglić (googlić) lub guglować (googlować)

Co to jest GUGLAĆ (GOOGLAĆ), GUGLIĆ (GOOGLIĆ) LUB GUGLOWAĆ (GOOGLOWAĆ) powstał angielski czasownik to google, który stosowany jest do ustalenia czynności wyszukiwania informacji w wyszukiwarce internetowej Google.
Czasownik „to google” został formalnie dodany do Oxford English Dictionary.
Polacy także potrzebowali słowa określającego czynność szukania w internecie. Powstał więc polski odpowiednik w 3 odmianach: „guglać”, „guglić” i „guglować”. Informatycy znający język angielski zwykle używają pisowni niespolszczonej: „googlać”, „googlić” i „googlować”. W momencie obecnej jakiekolwiek z tych ustalenie nie trafiło do polskich słowników
Definicja Google Talk:
Co to jest Jabbera komunikator internetowy udostępniony poprzez Google. Komunikacja (głosowa i tekstowa) możliwa jest między osobami posiadającymi konto w serwisie Gmail. Rozmowy z komunikatora trafiają jako guglać (googlać), guglić (googlić) lub guglować (googlować) co to jest.
Definicja Grafika Komputerowa:
Co to jest komputerów obejmujący tworzenie przy użyciu odpowiedniego oprogramowania rysunków, projektów architektonicznych, reklam, prezentacji multimedialnych, pracy twórczej twórców grafików a również guglać (googlać), guglić (googlić) lub guglować (googlować) definicja.
Definicja gif89a:
Co to jest Graphic Interchange Format) – jedna z odmian formatu GIF. Wersja 89a powstała w lipcu 1989 roku. Pozwala ona na zapis animacji i przeźroczystości (wcześniejsza wersja 87a nie obsługiwała tych funkcji guglać (googlać), guglić (googlić) lub guglować (googlować) co znaczy.
Definicja GSI Lub Graphical Search Inventory:
Co to jest kontekstowej w formie przedmiotów graficznych albo multimedialnych (na przykład bannery, pop-upy) dopasowanych treściowo do otaczającej ich treści. W Polsce to ustalenie w ogóle nie jest stosowane guglać (googlać), guglić (googlić) lub guglować (googlować) słownik.
Definicja Gra Labiryntowa:
Co to jest gatunków gier komputerowych. Zadaniem gracza było wykonanie szeregu czynności w złożonym labiryncie. Gra miała charakter zręcznościowy z domieszką problematyki logicznej. Gry labiryntowe uznawane są guglać (googlać), guglić (googlić) lub guglować (googlować) znaczenie.

Czym jest Guglać (googlać), guglić znaczenie w Słownik Internet G .