Definicja Flame co oznacza. Czym jest obraźliwa informacja w poczcie elektronicznej albo na liście.

Czy przydatne?

Definicja Flame

Co to jest FLAME obraźliwa informacja w poczcie elektronicznej albo na liście dyskusyjnej
Definicja FAT:
Co to jest File Allocation Table – tablica alokacji plików) – to jest region dysku twardego albo dyskietki. Zawarte są w nim nazwy, rozmiary, daty stworzenia wszystkich plików na tym nośniku. Ponadto w tablicy flame co znaczy.
Definicja Finger:
Co to jest narzędziowe pozwalające wyszukać osoby na innych serwerach internetowych.Usługa ta pozwala stwierdzić, kto w danej chwili jest zalogowany na danym serwerze albo zebrać wiadomości o użytkowniku danego flame krzyżówka.
Definicja Flash:
Co to jest nazwa programu (plug-in) Macromedia Flash, służącego do odtwarzania dynamicznych prezentacji na stronach WWW. 2. – to reprogramowalna pamięć stała, stosowana zazwyczaj do przechowywania wewnętrznego flame co to jest.
Definicja FAQ:
Co to jest Frequently Asked Questions – przeważnie zadawane pytania) – dokumenty FAQ zawierają listę przeważnie zadawanych pytań wspólnie z odpowiedziami na określony temat. Akronim ten celowo kojarzy się z flame słownik.
Definicja Firewire Lub IEEE 1394, I-Link:
Co to jest oparty na technologiach wprowadzonych poprzez Apple i Texas Instruments. To jest szeregowa magistrala o wysokiej przepustowości, która istniała na rynku od dosyć długiego czasu, oferując prędkości flame czym jest.

Czym jest Flame znaczenie w Słownik Internet F .