Definicja Autoryzacja co oznacza. Czym jest użytkownik w systemie komputerowym albo sieci. Do.

Czy przydatne?

Definicja Autoryzacja

Co to jest AUTORYZACJA mechanizm określający, jakie czynności może wykonywać dany użytkownik w systemie komputerowym albo sieci. Do autoryzacji potrzebny jest na przykład login i hasło, by móc stwierdzić do jakich zasobów ma dostęp logujący się użytkownik
Definicja Aiken Howard Hathaway:
Co to jest informatyk i prof. amerykański, inż. elektryk; współkonstruktor jednej z pierwszych automatycznych maszyn cyfrowych na świecie – „MARK-1″, którego idea oparta została na koncepcjach Ch. Babbage‘a autoryzacja co to jest.
Definicja AGP PRO:
Co to jest Accelerated Graphics Port Professional – profesjonalny przyspieszony port grafiki) – nowa wersja gniazda rozszerzeń AGP przeznaczoną do profesjonalnych kart graficznych, które zużywają spore ilości autoryzacja definicja.
Definicja Arkusz:
Co to jest oddzielne karty w arkuszach kalkulacyjnych. Dzielą się na komórki, które oznaczamy współrzędnymi w pionie i poziomie dzięki cyfr i liczb, na przykład B4 – komórka w drugiej kolumnie i czwartym autoryzacja co znaczy.
Definicja A+ Lub A-Plus:
Co to jest przedsięwzięcia rozwijanego poprzez instytucję Computing Technology Industry Association (CompTIA), która przyznaje indywidualnym osobom certyfikat, poświadczający sporą wiedzę i kompetencje wymagane autoryzacja słownik.
Definicja AppleScript:
Co to jest obiektowy język skryptowy mechanizmu operacyjnego komputerów Apple Macintosh autoryzacja znaczenie.

Czym jest Autoryzacja znaczenie w Słownik Internet A .