Słownik Description (opis co to jest. Do czego służy opis ten wyświetlany jest w Google pod tytułem.

Czy przydatne?

Co to jest Opis Description

Co to znaczy DESCRIPTION (OPIS: Description (opis) – opis strony w metatagach. Zazwyczaj opis ten wyświetlany jest w Google pod tytułem strony
Definicja Doorway Pages:
Co to jest witryny internetowe opracowane specjalnie dla uzyskania lepszych wyników w wyszukiwarkach internetowych dzięki popularnych fraz, przekierowujące do innego miejsca, regularnie o innej treści niż description (opis co to jest.
Definicja DC:
Co to jest sposób określane są serwery Google, przechowujące ważne dane (zindeksowane strony WWW). Google posiada ich bardzo sporo, z kolei dane pomiędzy DC są wymieniane w celu prezentowania wyników description (opis definicja.
Definicja DMOZ, Open Directory Project:
Co to jest MOZilla) znany także jako ODP (Open Directory Project) - to otwarty katalog, gdzie wszystkie wpisy są redagowane poprzez redaktorów - wolontariuszy. Aktualność katalogu poprawiają automatyczne description (opis co znaczy.
Definicja Duplicate Content Penalties:
Co to jest Duplicate Content Penalties - Tworzenie kilku kopii jednego dokumentu albo strony, w razie kopii strony mówi się o mirrors strony description (opis słownik.
Definicja Duplicate Content Penalty:
Co to jest Penalty (Filter) - Filtr nakładany poprzez Google w razie stwierdzania takiej samej zawartości na więcej niż jednej stronie (domenie). W tej chwili nie jest już to kara, bo jak swego czasu w jednym z description (opis znaczenie.

Czym jest Description (opis znaczenie w Słownik internetowy D .