Słownik SSL (Secure Sockets Layer) definicja. Czym jest 1994 roku typ protokołu do przesyłania.

Czy przydatne?

Definicja SSL (Secure Sockets Layer)

Co to znaczy SSL (SECURE SOCKETS LAYER): SSL (Secure Sockets Layer) - stworzony poprzez Netscape w 1994 roku typ protokołu do przesyłania zaszyfrowanych danych poprzez Internet. SSL oferuje bezpieczne połączenie między serwerem a klientem. W 1996 roku Internet Engineering Task Force (IETF) powołało grupę roboczą pod nazwą TLS (Transport Layer Security), której zadaniem było rozwijanie protokołu SSL. SSL nie jest nowym algorytmem szyfrującym. To zbiór ustandaryzowanych przedtem już znanych technik i algorytmów stosowanych do zapewnienia bezpieczeństwa

Definicja SAS (Serial Attached SCSI):
Co to jest Attached SCSI) - następca interfejsu komunikacyjnego SCSI, stosowany zwłaszcza do podłączania dysków twardych, napędów optycznych, streamerów i tym podobne Bliźniaczą technologią jest SATA poprzez co ssl (secure sockets layer) co znaczy.
Definicja S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis And Reporting Technology):
Co to jest Monitoring, Analysis and Reporting Technology) - rodzaj oprogramowania dla dysków twardych, umożliwiający automatyczne monitorowanie stanu technicznego dysku i ostrzegający o ewentualnych problemach ssl (secure sockets layer) krzyżówka.
Definicja SA (Selective Availability):
Co to jest SA (Selective Availability) - ograniczanie dokładności sygnału GPS, funkcja wyłączona od 2 maja 2000r., ograniczała dokładność określania pozycji do kilkuset metrów ssl (secure sockets layer) co to jest.
Definicja SATA (Serial Advanced Technology Attachment, Serial ATA):
Co to jest Advanced Technology Attachment, Serial ATA) - następca magistrali równoległej ATA a więc szeregowa magistrala komputerowa. Przeważnie używana do podłączenia twardych dysków i napędów optycznych ssl (secure sockets layer) słownik.
Definicja SPD (Serial Presence Detect):
Co to jest Presence Detect) - to chip w module pamięci przechowujący m. in. informację o timingach. BIOS płyty głównej korzystając z tych informacji dobiera odpowiednie wskaźniki pracy modułów pamięci ssl (secure sockets layer) czym jest.

Czym jest SSL (Secure Sockets Layer znaczenie w Słownik informatyka S .