Słownik RC4 (Rivest Cipher 4) definicja. Czym jest lub ARCFOUR. Bardzo dostępny szyfr strumieniowy.

Czy przydatne?

Definicja RC4 (Rivest Cipher 4)

Co to znaczy RC4 (RIVEST CIPHER 4): RC4 (Rivest Cipher 4) - funkcjonuje również pod nazwą ARC4 lub ARCFOUR. Bardzo dostępny szyfr strumieniowy używany w m. in. w protokołach SSL i WEP. Jak na razie nie jest uznawany za bezpieczny i nie jest rekomendowany do używania w nowych systemach

Definicja RPC (Remote Procedure Call):
Co to jest RPC (Remote Procedure Call) - zdalne wywoływanie poleceń. System pozwalający na wywołanie poprzez lokalny mechanizm procedur i podprocedur w systemie zdalnym rc4 (rivest cipher 4) co znaczy.
Definicja Router, Ruter:
Co to jest urządzenie wykorzystywane do łączenia różnych sieci komputerowych, różnych w znaczeniu różnych klas, masek. Pełniąc rolę węzła komunikacyjnego jest w stanie opierając się na informacji zawartych w rc4 (rivest cipher 4) krzyżówka.
Definicja RFC (Request For Comment):
Co to jest RFC (Request for Comment) - dokument, stosowany do tworzenia standardów związanych z Internetem i protokołem TCP/IP rc4 (rivest cipher 4) co to jest.
Definicja ReadyBoost:
Co to jest technologia, która pojawiła się pierwszy raz w systemie operacyjnym Windows Vista, spółki Microsoft. Dzięki pamięci flash (pendrive, karda SD, CompactFlash) o odpowiednich parametrach, możliwe jest rc4 (rivest cipher 4) słownik.
Definicja RJ-45:
Co to jest RJ-45 - rodzaj ośmiostykowego złącza (gniazdo i wtyk) używanego przeważnie do zakończenie przewodów typu skrętka (UTP, STP, i tym podobne rc4 (rivest cipher 4) czym jest.

Czym jest RC4 (Rivest Cipher 4 znaczenie w Słownik informatyka R .