Słownik NTFS (New Technology File System) definicja. Czym jest firmę Microsoft mechanizm alokacji.

Czy przydatne?

Definicja NTFS (New Technology File System)

Co to znaczy NTFS (NEW TECHNOLOGY FILE SYSTEM): NTFS (New Technology File Mechanizm) - przygotowany poprzez firmę Microsoft mechanizm alokacji plików dla mechanizmów z rodz. Windows NT i następnych XP, Server 2003, Vista. Mechanizm ten swe korzenie czerpie z opracowanego razem prze IBM i Microsoft mechanizmu plików HPFS dla mechanizmu operacyjnego OS/2. W relacji do starszego formatu FAT, wprowadzono szereg nowych funkcji. Obsługę metadanych, robota z plikami o rozmiarze ponad 4GB, wprowadzeniu listy kontroli dostępu (ACL) i dziennik operacji dyskowych (tak zwany journal)

Definicja NNTP (Net News Transport Protocol):
Co to jest NNTP (Net News Transport Protocol) - to protokół, pozwalający na transmisję informacje Usnet News przez sieć TCP/IP ntfs (new technology file system) co znaczy.
Definicja NIS (Network Information Service):
Co to jest Information Service) - sieciowy serwis informacyjny. To jest serwis, który dostarcza wszystkim komputerom w sieci informacji niezbędnych do ich funkcjonowania w owej sieci, takich jak obsługa NFS dla ntfs (new technology file system) krzyżówka.
Definicja NCQ (Native Command Queuing):
Co to jest Queuing) - optymalizacja metody pracy twardego dysku przez zmianę kolejności wykonywania zadań odczytu i zapisu w taki sposób aby były one realizowane przy jak najmniejszej ilości skoków systemu ntfs (new technology file system) co to jest.
Definicja NFS (Network File System):
Co to jest NFS (Network File Mechanizm) - sieciowy mechanizm plików umożliwiający używanie dysków, które znajdują się w systemie zdalnym w taki sposób, jakby były one dyskami lokalnymi ntfs (new technology file system) słownik.
Definicja NAVSTAR:
Co to jest NAVSTAR - nazwa satelitów mechanizmu GPS (Navigation Satellite Timing and Ranging ntfs (new technology file system) czym jest.

Czym jest NTFS (New Technology File znaczenie w Słownik informatyka N .