Słownik Robak komputerowy definicja. Czym jest celu rozprzestrzenianie się we wszystkich sieciach.

Czy przydatne?

Definicja Komputerowy Robak

Co to znaczy ROBAK KOMPUTEROWY: Robak komputerowy - złośliwy program komputerowy mający na celu rozprzestrzenianie się we wszystkich sieciach do których podłączony jest zainfekowany komputer. Wykorzystuje w tym celu luki w oprogramowaniu albo naiwność użytkownika komputera. W odróżnieniu do wirusa komputerowego nie potrzebuje nosiciela

Definicja RAID (Redundant Array Of Independent Disks):
Co to jest robak komputerowy co znaczy.
Definicja RPC (Remote Procedure Call):
Co to jest RPC (Remote Procedure Call) - zdalne wywoływanie poleceń. System pozwalający na wywołanie poprzez lokalny mechanizm procedur i podprocedur w systemie zdalnym robak komputerowy krzyżówka.
Definicja Router, Ruter:
Co to jest urządzenie wykorzystywane do łączenia różnych sieci komputerowych, różnych w znaczeniu różnych klas, masek. Pełniąc rolę węzła komunikacyjnego jest w stanie opierając się na informacji zawartych w robak komputerowy co to jest.
Definicja RAMDAC (Random Access Memory Digital To Analog Converter):
Co to jest Access Memory Digital to Analog Converter) - to układ wchodzący w skład karty graficznej, którego zadaniem jest przetwarzanie sygnału film zakodowanego cyfrowo na sygnał analogowy, przesyłany potem robak komputerowy słownik.
Definicja rc4 (Rivest Cipher 4):
Co to jest 4) - funkcjonuje również pod nazwą ARC4 lub ARCFOUR. Bardzo dostępny szyfr strumieniowy używany w m. in. w protokołach SSL i WEP. Jak na razie nie jest uznawany za bezpieczny i nie jest rekomendowany robak komputerowy czym jest.

Czym jest Robak komputerowy znaczenie w Słownik informatyka R .