Słownik PCI Express (Peripheral Component Interconnect Express) definicja. Czym jest skrócie PCI-E.

Czy przydatne?

Definicja PCI Express (Peripheral Component Interconnect Express)

Co to znaczy PCI EXPRESS (PERIPHERAL COMPONENT INTERCONNECT EXPRESS): PCI Express (Peripheral Component Interconnect Express) - w skrócie PCI-E albo PCI-Ex, następca wysłużonych kontrolerów PCI i AGP. Prace nad jego stworzeniem rozpoczęły spółki Intel, Dell, IBM i HP. Magistrala ta występuje w kilku wariantach różniących się przepustowością a fizycznie wymiarami. Możliwe jest obsadzenie wolniejszej karty w slocie przydzielonym dla szybszej. W drugą stronę nie to jest możliwe

Definicja Pamięć USB:
Co to jest stosowane nazwy: pendrive, usb pendrive, flashdrive, flashdrive usb, flash disk, USB-Stick, flash memory stick pendrive) - przenośna pamięć zbudowana z nieulotnych kości pamięci Flash EEPROM pci express (peripheral component interconnect express) co to jest.
Definicja PPP (Point-To-Point Protocol):
Co to jest PPP (Point-to-Point Protocol) - protokół, pozwalający na transmisję danych w sieci Internet z wykorzystaniem łącza szeregowego (modemu pci express (peripheral component interconnect express) definicja.
Definicja POSIX (Portable Operating System Interface):
Co to jest Operating Mechanizm Interface) - znaczy przenośny interfejs mechanizmu operacyjnego, UNIX. To jest ogólna nazwa standardów mechanizmów otwartych zbudowanych na bazie UNIX-a, których stworzenie należy pci express (peripheral component interconnect express) co znaczy.
Definicja Przyjazne Linki (Friendly Links):
Co to jest friendly links) - linki zawierające tylko znaki z obszaru ([a-z], [0-9], [-], [.], [/]). Przeważnie link taki tworzony jest z tematu przewodniego danej strony. Pomija się również coraz częściej pci express (peripheral component interconnect express) słownik.
Definicja Pamięć Podręczna (Cache):
Co to jest cache) - wydzielona część pamięci RAM albo szczególny podsystem pamięci. Przechowywane są w niej przeważnie używane dane. Zaletą tego rodzaju pamięci jest w pierwszej kolejności prędkość dostępu pci express (peripheral component interconnect express) znaczenie.

Czym jest PCI Express (Peripheral znaczenie w Słownik informatyka P .