Słownik SLI (Scalable Link Interface - Interfejs Skalowalnego Łącza) definicja. Czym jest.

Czy przydatne?

Definicja SLI (Scalable Link Interface - Interfejs Skalowalnego Łącza)

Co to znaczy SLI (SCALABLE LINK INTERFACE - INTERFEJS SKALOWALNEGO ŁĄCZA): SLI (Scalable Link Interface - Interfejs Skalowalnego Łącza) - technologia pozwalająca na równoczesną pracę dwóch albo więcej kart graficznych. Aktualnie użytkowana poprzez firmę NVIDIA. W skrócie bazuje ona na podzieleniu ekranu na dwie części. Za każdą część odpowiada jedna karta. Aby używać z tej technologi należy posiadać odpowiednią płytę kluczową i karty graficzne

Definicja SQL (Structured Query Language):
Co to jest Query Language) - język oparty na zapytaniach wykorzystywany do wyszukiwania informacji w bazach danych. Jego pierwowzór SEQUEL (structured English query language) został zaprojektowany poprzez IBM w sli (scalable link interface - interfejs skalowalnego łącza) co znaczy.
Definicja S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis And Reporting Technology):
Co to jest Monitoring, Analysis and Reporting Technology) - rodzaj oprogramowania dla dysków twardych, umożliwiający automatyczne monitorowanie stanu technicznego dysku i ostrzegający o ewentualnych problemach sli (scalable link interface - interfejs skalowalnego łącza) krzyżówka.
Definicja SafeDisc:
Co to jest zabezpiecza plik wykonywalny przez dodanie nieczytelnych bitów do losowo wybranych sektorów. W trakcie próby skopiowania płyty napęd, napotykając nieczytelne sektory, przerywa mechanizm odczytu sli (scalable link interface - interfejs skalowalnego łącza) co to jest.
Definicja SEM (Search Engine Marketing):
Co to jest SEM (Search Engine Marketing) - mechanizm promowania stron przez płatne linki sponsorowane sli (scalable link interface - interfejs skalowalnego łącza) słownik.
Definicja Secure Digital EXtended Capacity (SDXC):
Co to jest eXtended Capacity (SDXC) - karta SD o dużej pojemności, ponad 32 GB a maksymalnie 2 TB. Używany mechanizm plików to exFAT, transfer jak na razie to 104 MB/s a docelowo do 300 MB/s. Wymiary: 24x32x2,1 sli (scalable link interface - interfejs skalowalnego łącza) czym jest.

Czym jest SLI (Scalable Link Interface znaczenie w Słownik informatyka S .