Słownik OCP (Over Current Protection) definicja. Czym jest sporym prądem pobieranym z linii.

Czy przydatne?

Definicja OCP (Over Current Protection)

Co to znaczy OCP (OVER CURRENT PROTECTION): OCP (Over Current Protection) - zabezpiecza przed zbyt sporym prądem pobieranym z linii. Zapobiega to przeciążeniu stabilizatora, co mogłoby wywołać uszkodzenie zasilacza. Zabezpieczenie to wymagane jest poprzez normę ATX12V

Definicja OTP (Over Temperature Protection):
Co to jest Temperature Protection) - zabezpiecza przed przekroczeniem zbyt wysokiej temp. i przegrzaniem zasilacza, regularnie powiązane z innym zabezpieczeniem OPP. Zabezpieczenie to wymagane jest poprzez ocp (over current protection) co znaczy.
Definicja OLP (Over Load Protection):
Co to jest OLP (Over Load Protection) - zobacz OPP ocp (over current protection) krzyżówka.
Definicja OVP (Over Voltage Protection):
Co to jest OVP (Over Voltage Protection) - chroni zasilane podzespoły przed zbyt wysokim napięciem mogącym się pojawić na linii zasilającej. Zabezpieczenie wymagane jest poprzez normę ATX12V ocp (over current protection) co to jest.
Definicja OPP (Over Power Protection):
Co to jest OPP (Over Power Protection) - zabezpiecza przed przeciążeniem całego urządzenia (nie ograniczając się do poszczególnych linii). Inna nazwa tego zabezpieczenia to OLP - Over Load Protection ocp (over current protection) słownik.
Definicja OSD (On-Screen Display):
Co to jest display) - wyświetlanie na ekranie monitora, telewizora parametrów pracy urządzenia takich jak głośność, kanał, czas i tym podobne Zmiana tych parametrów dzieje się przez pilota albo umieszczone na ocp (over current protection) czym jest.

Czym jest OCP (Over Current Protection znaczenie w Słownik informatyka O .